Skocz do zawartości

GTI problem


traper6

Rekomendowane odpowiedzi

Wykrywka stała nie używana ze 3 tygodnie. Akumulatory były cały czas włożone.
Dzisiaj byłem z nim w terenie.

Objawy: Nastapiło zresetowanie wszystkich moich ustawień (ale to to pikuś, ustawiłem ponownie).
W trybie dynamik w ustawieniu Surface Elim", wycięło mi pierwsze dwa górne wskazania. Mówiąc inaczej wykrywacz nie pokazuje mi tego co jest prawie na wierzchu, lub też bardzo płytko, tylko zaczyna wskazywać od 6 cali, czyli od ok. 15 cm w dół.

Podjęte działania:
- Korygowanie przyciskami + i - nie daje żadnego rezulatu ( chociaż normalnie dzialają)
- Podczas pracy wyjełem akumulatory, czego się nie powinno robić, chciałem żeby elektronika dostała kopa i szoku.
- Zmieniłem bieguny akumulatorów w celu jak wyżej.

W trybie statyk pracuje mi bez zarzutu.

Oprócz sypnięcia wykrywki do Odry, lub kilkakrotnego pizgnięcia ją z całej siły o drzewo, macie jakieś inne pomysły jak to zresetować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od takich kopów i szoków elektronika może zejść. Jeżeli akumulatory to nie sanyo eneloop, to po 3 tyg niewiele im zostało energii. Ciesz się, że po takich działaniach wszystko jest ok i pacjent żyje. Niestety, GTI jest dobrym, ale dość kapryśnym sprzętem, kolega często rzucał mięsem na wykopkach. Stan baterii ma duże znaczenie a do tego ten nieszczęsny cienki kabelek od zasobnika baterii lubi się przetrzeć i wtedy się zaczyna zabawa, jak działa tylko 1 zasobnik baterii. Bo coś niby działa, ale całość nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peterpan ciekawe rzeczy opowiadasz ja śmigam już 5 lat i nie zauważyłem takich przypadłości używam duracela i czasami to już celowo chcę żeby ich żywotność dobiegła końca i chodzę do ostatniej kreski i wykrywacz działa bez zarzutów dla ciekawości tylko raz go resetowałem przyciskiem power.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ja też chodzę na duracelach i tak jak luzik,do ostatniej kreski[jeżeli jestem na polu i do tego zejdzie na wskazniku].przy włączonej gadającej babie"wygłasza ona komunikat o słabym stanie baterii.resetu używam po zmianie wielkości sondy.na poczatku zabawy z GTI,namieszałem w ustawieniach i też musiałem użyć resetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie