Skocz do zawartości

hs-3 czy coś innego?


carmax

Rekomendowane odpowiedzi

Carmax po wejściu na forum w sprzęt poszukiwaczy jest oddzielny temat Wszystko o HS-3-Smętek" . Gdy byś tam wszedł to dowiedział byś się jakim jest sprzętem HS-3. Na pewno nie uniwersalnym" jakiego szukasz. Poszukaj trochę na forum i poczytaj. Podobnych tematów jest mnóstwo. Włóż trochę wysiłku :D

Pozdrawiam.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora krank 21:53 27-07-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hs3 to konkret sprzęt na militarkę, monety trafiają się nim bardzo rzadko, uniwersalne są rutusy prócz optimy. Ja mam proximę, kosztowała mnie właśnie 1000zł teraz morzę dało by radę kupić i nieco taniej, na kolorek jest w miarę niezła a jak chcesz poszukać złomostwa tez się da. Poza tym ma dość mocna konstrukcję, ma oczywiście swoje wady, jak będziesz zainteresowany to mogę co nieco o proximie ci powiedzieć bo używam jej już jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalnego jeszcze nie wymyślili,każdy wykrywacz ma większą słabość do stali bądź większą do koloru. Najlepiej mieć dwa,na stal Midas,Hs,Traper a na kolorek ACE najlepiej 250,zauważyć należy że PI na małej cewce (Midas/24cm.cewka)też łapie kolory,oczywiście nie tak głęboko jak monetowiec.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whites 6000 5900 albo xl6000 ,ceny ich spadły i raczej uda się w tej cenie kupić , dobry statyk na militarkę i równie dobry dynamik na drobnicę , moim zdaniem uniwersalny wykrywacz . Mimo ,że posiadam inne sprzęty to cały czas mam również 6000 xl i jakoś nie czuję dyskonortu jak z nim biegam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np jak bym ja kupował znów to bym kupił typowego monetowca bo miałem wtedy do wyboru za tą samą kasę f5 ale człowiek uczy się na błędach. Tak jak pisze karabin, najlepiej mieć 2 chociaż proxima bije na głowę ace.Wyrywka niezła ale uniwersalna, lubię sobie czasem tak pomarudzić ale prędko nie zmienię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max zasięg rutusa proximy wersja 2 na 100% bateriach w powietrzu dyskryminacja -90 na skodą felicia przy dynamiku to 125cm a na statyku 135-140cm. Spore łuski kaliber 14mm 5szt w jednym miejscu 65cm. Z monetkami nieco gorsza sprawa, boratynka około 20-22cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ale za to w szukaniu i rozróżnianiu kolorku np monetek ani hs ani ,,lepsze PI,, ani salamandra nie ma szans. I nie ma znaczenia w tym momencie ze salamandra ma zasięg np na monetę 15 cm a proxima 20 po choćby miała tyle samo to i tak proxima na 10 znajdzie 9 a salamandra jak znajdzie 5-6 to będzie bardzo zadowalająco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie odpowiednio ustawi proxime to dziala bez zarzutow;0 na kazdy rodzaj metalu. posiadam ja i znajduje piekna drobnice jak i duze zeczy. to wszystko zalezy od tego jak sie ustawi sprzet na miejce w ktorym sie ebdzie ekopac;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie