Skocz do zawartości
  • 0

kordzik ss


lysy452

Pytanie

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tu najbardziej kompletna ze znanych mi list kodów ale 120 tam niestety nie ma
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://warrelics.eu/forum/daggers-swords-3-reich/rzm-m7-makers-code-list-plus-ss-dagger-contract-codes-1028/&ei=aS4sTpiePM7CtAbVlP3ZCw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=7&ved=0CFIQ7gEwBg&prev=/search%3Fq%3Drzm%2Bcode%2B120/34%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D650%26prmd%3Divns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mam kolejne pytanie,kordzik wydaje się być oryginalny bo występuje z takim kodem tylko....w moim kordzie kolo jelca jest kółeczko i w nim rzm a i dalej runa ss a w wszystkich które oglądałem,pierwsze są runa kolo jelca i dopiero znak rzm,czy jest możliwe ze jest to jakaś wcześniejsza bądź późniejsza wersja korda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne RZM mam na wpince nsdap,dlatego raczej twierdził bym,ze te zwykle kółeczka wokół rzm to lipy,ale tak to sie możemy sprzeczać do nieskończoności,może jeszcze zjawi sie tu jakiś fachman od kordów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,nie pytam o cenę,,- cena w tym przypadku ma znaczenie i to duże. Po wtóre zobacz na różnych aukcjach,identyczne bicia się przewalają,a jakie atrakcyjne ceny. Oby cię ktoś nie zwajchował jak kolegę @Szybkizpodlasia na kordzie Luftwaffe,niby oryginalnym (był na ten temat wątek nawet,poczytaj)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigi skoro jestes takim expertem to udowdnij mi ze to lipa,ja wcale nie twierdze ze jest on ok,ale tez nic nie przemawia za tym ze to lipa,po to jest to forum zeby sobie pomagac,a poki co to kazdy mowi lipa a nawet nie powie dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów kłania się cena:),nie licz na to że za kilkaset złotych czy choćby za 3000 kupisz oryginał. Po prostu ceny oryginałów to ok 10000-15000PLN. Dziś nie ma frajerów którzy nie wiedzą ile co warte a że zbyt na takie cuda jest to masowo się podrabia i głównie w Chinach. Niektóre są celowo postarzane za pomocą kwasów i innych wynalazków. Nie o to chodzi żeby ci go obrzydzić a o to żeby cię ktoś nie naciągnął na kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie