Skocz do zawartości

Co powiecie o Hearts of Iron


ktos451

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o strategii Hearts of Iron, szwedzkiego producenta Paradox Interactive, wg mnie jest to bardzo dobra strategia. Sięgnąłem po tę grę jak znudziły mi się gry FPS o II WŚ - gra była dla mnie miłym zaskoczeniem i spodobała mi się, nie ma w niej porywającej akcji w której każdy debil potrafi nawalać przeciwników z pepeszy, mp40 czy thompsona. W tej grze żeby wygrać wojnę lub chociaż nie dopuścić do zajęcia swojego państwa trzeba logicznie myśleć - co niestety nie wszyscy potrafią.

Czekam na wasze opinie o tej serii gier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedna z lepszych gier jakie powstały. Ma troszkę błędów, lecz da się je wyeliminować łatkami, także polecam spatchowanie gry do najnowszej wersji, wgranie DAIM (usprawnia AI), wgranie SKIFA i GIP (usprawnienia graficzne) i najważniejsze czyli, minimod-eventy historyczne".
Niedawno powstała nowa gra na bazie HoI - Darkest Hour, polecam jeśli interesuje Ciebie większa ilość technologi, większy czas tworzenia jednostek i bardziej skomplikowany system" wywiadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Mam pytanie w HiO gram sobie czasami, ale zawsze mnie denerwuje jak zrobię np.99 czy więcej jednostek to potem muszę to rozstawiać, szukałem ale nie znalazłem czy jest jakaś opcja aby np. rozstawić 20 jednostek na raz w jedno miejsce, a nie klikać sto razy na jednostkę i miejsce jej przydziału?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie