Skocz do zawartości

Minelab e-trac pro


slawgo

Rekomendowane odpowiedzi

Explorer se z tą cewką ma sie świetnie sam używam ten wykrywacz ,e-trac ma tylko trochę lepszy procesor szybciej łapie sygnał i może mniej się gubi,ważne jest dobrze ustawić wykrywacz i dostroić z resztą,wiele można mówić na tak i nie ale jak dla mnie mój explorer proffesional naprawdę cudo proszę tylko nie równać starszych explorerów też z cewką 11 niby to samo ale róznica inna,ludzie piszą po co wydawać kasę na proffesionala jak explorer model starszy to to samo tylko cewkę zmienić,moje stanowcze nie prawda.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się zdziwić to kup se nowego explorera se pro zapewniam cię że bedziesz zadowolony i tyle ogólnikami rzucam bo ci chyba niebęde tłumaczył jak ten piszczy jak inny, ten widzi inny się gubi nie powtarza sygnału tematu chyba nie trzeba ciągnąc wiadomo że nowy jest ulepszony czyli lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-trac i Explorer(w każdej postaci),to mimo wszystko nie te same wykrywacze.Inne twierdzenia to wg.mnie tylko zaspakajanie własnego ego pt.to,co mam jest dobre,a to co lepsze,to nic lepszego,tyle tylko,że droższe.Kol.adam793 sam sobie zaprzecza we własnych postach...Mocniejszy procesor,a co za tym idzie szybsze działanie to podstawa w różnicach w stosunku do Explorera,a za tym idzie praktycznie wszystko.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zawsze będą jakieś za i po,mam swoje zdanie i tyle bo używałem tych wykrywaczy a jak to ktoś odbiera co ja pisze nie moja sprawa mam wymarzony wykrywacz pasuje mi i już.Samsung ja testowałem te wykrywacze na raz na polu niewiem czy są takie same ,raczej nie.Sprawdż zobacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie