Skocz do zawartości

Różan okolice ostrołęki, weckend


psioter5

Rekomendowane odpowiedzi

sory że tak napadłem na przyjezdnych ale to już takie lokalne przewrażliwienie, robiłem dużo na działkach warszawiaków i nie raz chcieli mnie wykiwać, a od niektórych do tej pory pieniędzy nie zobaczyłem, a było tak nie tylko ze mną :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oczywiście że z Warszawy:)
Widzisz kolego już dawno osądziłeś ludzi z mojego miasta. Jak doły w lesie to my, jak śmieci w lesie to też my, jak ktoś Cie wykręcił z kasy to też my.
Sam piszesz że ie mówię że przyjezdni to diabeł a u nas anioły" a za chwile już inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miejscowości Brzuze jakieś 4-5 lat temu przyjeżdżałem na ryby. Wtedy było tam dość kameralnie, choć na miejscu prawie zawsze było kilku Warszawiaków jak i osób z okolic stolicy. Nigdy nie widziałem tam jakiś rażących hałd śmieci, choć mówię było to kilka lat temu, teraz się nie upieram, może masz rację.
Teraz rybki tam już tak nie biorą a i miejsce straciło na uroku.
Z tym że nigdy nie uwierzę w to że Warszawiacy przyjeżdżają z bagażnikami zapakowanymi śmieciami i wyrzucają w lasach oddalonych 100 km od domu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie róbcie sobie ja że przyjeżdżają 100km i wywalają :D chodzi mi o to że okolice Różana są oblegane przez przyjezdnych bo jest tu kilkaset domków letniskowych, praktycznie na wszystkich wsiach niedaleko zbiorników wodnych więcej przyjezdnych jak rodzimych mieszkańców. A co do lodówki to akurat pewnie miejscowy wywalił. Ja łowię ryby praktycznie od zawsze jestem 5krotnym 2wice mistrzem koła i wiem co nieco o zbiornikach, ryb an Brzuzym już nie będzie, jest ogulne przyzwolenie na kłusownictwo, mimo ściągania sieci przez OSR. Nowa siatka na jarmarku kosztuje 35zł za 100m więc to dobry interes, zarybiamy wody często ale Brzuze już omijamy bo nie ma po co, szczupaka jeszcze tam trąci się od czasu do czasu ale z 6lat temu to był norma że łapało się po kilka. postaram się zrobić foty jaki jest tam chlew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupaki też wyłapała chorda warszawskich działkowiczów.
Psioter mam nadzieje że Twój nick nie jest synonimem psioczenia. Ludzie sami wyprzedają swoje ziemie pod działki, bo Warszawiak ma kase i zapłaci więcej, miejscowe sklepy na czas wakacyjny podbijają ceny, żeby nabić swoja kabze warszawskimi PLNami.
A co do śmieci to w 99% wyrzucają miejscowi, którym żal dupe ściska jak mają 30zł MPO zapłacić. Ja też mam działke w większym skupisku domków i nikt nie pozbywa się problemu do lasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzerkris szczupaki wyłapali miejscowi kłusownicy bo ile można ta wędka złowić. co do śmieci nie zgodzę się że miejscowi bo u nas jest obowiązek mieć kosz na śmieci a za naddatek śmieci się nie płaci. Podbijają ceny :D jasne :D warszawiak ma kasę? jakoś cięzko było im płacić 50 zł za koszenie trawnika,a co co ziemi to ziemia między domkami warszawiaków kosztuje około 30zł metr a z dala od wczasowiczów 45zł :D psioter to nie od psioczenia tylko od Piotrka :P zapraszam do dłuższej dyskusji moje gg 266555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawiaki warszawiaki. Wszystko warszawiaki-tylko duża część tych warszawiaków jest przyjezdna. Psioter ile osób z Różana i okolic studiuje,pracuje i np wynajmuje mieszkanie w Warszawie? Nawet niech to będą 2 osoby w co nie wierze to pomyśl o osobach z innych miejscowości z całej polski i masz obraz warszawiaków. Jak jest w mieście to warszawiak jak na weekend jedzie do mamusi to warszawiaki to ch.... Po co tak gadać. Ja z tam u Ciebie szukałem,dołki zakopałem, swoje śmieci pozbierałem. Jak ktoś jest burakiem to nie warzne czy z Warszawy,Gdańska czy Różana.cham to cham i tyle. Ja w Wawie nie mieszkam tylko w okolicy(na szczęście) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisioter5 - jeśli się nie mylę to na początku tego wątku zapraszałeś każdego do kopania w okolicach Różana i zaznaczałeś,że pochodzisz z tych terenów.Nie sprzedaje się własnej rodziny Dupku.
Panzerkris - żle czytaliście wrześniowe materiały i bardzo dobrze.
Inni- chodzę , jeżdże a ostatnio mam monitoring wizyjny na tych trenach, nie kopcie chłopaki nie kopcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie