Skocz do zawartości

Różnica pomiędzy książkami


piokot20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Czy ktoś może wskazać różnice pomiędzy książkami Szumowskiego:
BOJE O POZNAŃ 1945 a Bitwa o Poznań 1945.Tą drugą mam, a nie chcę kupować drugiej takiej samej.
Pozdrawiam
Ps.Jak ktoś będzie miły,to może mi podać ciekawe tytuły książek o Poznaniu w czasie II W.Ś.,powstania wlkp. itp.(oprócz Festung Posen).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam obecnie tylko Boje o Poznań dlatego nie odpowiem na pytanie.Podaję natomiast tytuły interesujących książek.'Poznań we wrześniu 1939'wyd.Poznańskie1984.Spadochrony nad okupowaną Wielkopolską' au.Zenon Szymankiewicz wyd.Poznańskie 1979.Tajemnice Wielkopolskich fortyfikacji' au.Zygmunt Rola wyd.Zysk i s-ka rok 2004'.Zmierzch Bogów w Posen' aut.l.Adamczewski. wyd.replika rok2011.Kilkanaście książek z serii 'Festung Posen 1945' wyd.Pomost.Jeśli chodzi o Powstanie to mam 2 pozycje'Powstanie Wielkopolskie 1918-1919' wyd.Poznańskie 1978.Polecam flagową pozycję 'Twierdza Poznań'praca zbiorowa.wyd.Rewelin rok 2006.Pokazała się w roku 1980 broszurka 'Wielkopolanie w obronie Ojczyzny 1939'wyd.Ruch1980.To narazie wszystko co mam ,jak coś znajdę to dopiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie