Skocz do zawartości

Wykrywacz xp adx 150 - opinie


Opus Dei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie ukrywam, że interesuje mnie ta wykrywka. W necie znalazłem o niej naprawdę niewiele informacji. Chciałbym, abyście się podzielili ze mną swoimi doświadczeniami dotyczącymi tego detektora, albo po prostu jak nie mieliście z nim wcześniej do czynienia to chociaż jakąś teoretyczną wiedzą o nim :). Dodam, że powoli przymierzam się do kupna wykrywki na drobnicę. Czekam na Wasze posty.

Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sprzęt. Nie ma za wiele funkcji i regulacji (dyskryma i czułość), ale te dostępne są wystarczające. Przy cewce 22.5 cm (DD) ma bardzo duże zasięgi. Dodatkowo jest bardzo dobrze wykonany. Wykrywacz jednotonowy, jest zasilany ośmioma paluszkami. Może jedyną niedogodnością jest ten zanikający dźwięk, w zależności od głębokości zalegania przedmiotu. Ten wykrywacz ma chyba, podobnie jak ADX 250, możliwość współpracy z bezprzewodowymi słuchawkami (WS1, WS3). Elektronikę można ściągać i zawieszać na pasku, (kabel jest bardzo długi!). Ogólnie bardzo fajny sprzęcik, choć nieco drogi w swej cenie...

A jeszcze, że się spytam, to Twoja pierwsza wykrywka ma być?

Jak masz jakieś pytania wal śmiało GG: 21321647

(*Dodam, że NIE jestem sprzedawcą żadnych wykrywek, to nie jest jakaś reklama XP. Piszę, bo ludzie lubią mnie niesłusznie o to właśnie oskarżać... ;-)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką tam sumką dysponujesz, ale w obecnej cenie ok. 1700 zł, nie ma sensu dawać tyle za ten wykrywacz. Oczywiście nie bronię Ci, ale w tej cenie jest wiele innych wykrywaczy, które mają o wiele więcej funkcji.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeżeli chodzi o sumkę, to nie posiadam jej na razie zbyt wiele, ale myślę, że byłoby to coś w granicach 1700-1800 zł. Zakup vlf'a pozostawiam dopiero na mniej więcej lipiec. Założyłem ten wątek z czystej ciekawości jak ten detektor o którym mowa się sprawuje. Zastanawiałem się jeszczę nad Tesoro Vaquero. Z tego co by mi brakowało w XP ADX 150, to przede wszystkim ręcznego strojenia do gruntu. Czy Tesoro Vaquero spisywałby się lepiej w terenie od XP?

Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam.Myślę że przez te parę lat przybyło użytkowników tego sprzętu i podzielą się swymi spostrzeżeniami.
Chodzi mi głównie o czułość na mały kolor,przy tak niskiej częstotliwości.Za wszelkie inne informacje i opinie na temat tej wykrywki będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
witam,moge jedynie z obserwacji powiedziec pare słów, kolega ma adx 150-
to dosc ciezki wykrywacz,nie lubi komórek ani kabli wys napiecia
dyskryminacja ok, nie zbiera żelaza ale jak podkrecisz to obcina zasięg,
zasilanie 8 aa,starczaja na długo, dobrze wykonany,kol ma te sztyce od deusa wygodnie sie to składa,zaplaci za ten wyk ok 1000 wychaczyl nowego w dobrej cenie,ale wg mnie to wiecej warte nie jest napewno nie 1700, sredn wykrywacz o srednich zasiegach,i mysle ze lepiej sie rozejrzec za czyms innym, na spokojnie poczytac poszukac, szalu nie ma archaiczna maszyna z dawnej epoki...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czulosc srednia,nie jest to super drobnicowiec na jakies malutkie drobinki, przy tej cewce 9dd zasiegi podobne jak vaquero, ja posiadam fishera f22 i gdy porownywalismy ja mam cewke 9 zwykla, to adx ciagnie glebiej o 2 -3 cm,szału nie ma ze ciognie glebiej,ja osobiscie bym tego nie kupił, a prawie juz go zamawiałem, ale nie załuje że nie jestem jego włascicielem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vaquere,adx,(wg mnie i to moje zdanie nie sugeruj sie tym)to wykrywacze moze i dobre ale proste jak cep konstrukcje i w dobie nowoczesnosci to juz przezytki,nowe wykrywacze posiadaja nowe technologie i procesory itd lepsza dyskryminacje,daj se luz z dziadkami!-to jak kupno poloneza w dobrym stanie, stary dobry i poczciwy i tez jezdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewarto,bo:

cięzki
zasieg sredni
stary typ maszyny
8 aa
czuly na zaklocenia
cena nie adekwatna do mozliwosci
brak reg glosnosci
dyskryminacja nie wybiurcza

niewiem co chcesz uslyszec-solidny jest,nie jest to bubel,porzadnie wykonany,znajduje przedmioty wykonane z metali kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piuro
1.Skoro piszesz ze zasieg w xp jest sredni to moze powiesz w ktorej wykrywce jest lepszy?
2 Jesli chodzi o wage to mam wrazenie ze nie miales go w rekach.
3.Stara dobra konstrukcja bije na glowe nowe wykrywki w tym przedziale cenowym.
4.Czuly na zaklucenia ? czasami
5.Cena jak najbardziej adekwatna a wrecz niska za tka jakosc.
6.Jak masz sluchawki to masz regulacje glosnosci.
7.Co do dyskryminacji fakt wybiorcza nie jest ale za to bardzo precyzyjna.
Bardzo fajny skuteczny bez zbednych pierdol wykrywacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie