Skocz do zawartości

Wykrywacz xp adx 150 - opinie


Opus Dei

Rekomendowane odpowiedzi

1, lepszy w deusie i adventisie
2,mialem w rekach ciezki bardzo
3.co to znaczy stara dobra konstrukcja?dyskryminacja liniowa he he!
4....ok wzbudza sie
5,jakosc ok, ale co inne gorsze mają jakosc?
6,sluchawki, to juz sprzet dodatkowy,mowimy o wykrywaczu a nie o akcesoriach dodatkowych
7, wiem ze ma dobra dyskryminacje,ale dykryminacja liniowa to juz przeszlosc-dyskryminacja wybiorcza-eliminuje to co chce a nie to musze..
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piuro odpuść sobie takie bzdety możesz opowiadać takim nowicjuszom jak ty tym bardziej jak piszesz ,że biegasz z F22 sory ale jeszcze trochę latek ci brakuje żebyś co kolwiek mógł powiedzieć na temat wykrywek nie chciałem ci odrazu pocisnąc ale się prosisz daj spokój zalatuje mi dziecinadą takim fachowcom dziękuję a uwierz miałem troche lepszych wykrywek nie mam zamiaru rozpisywać się co i jak po prostu chciałem się dowiedzieć o adx 150 coś jaki jest wykrywaczem ,że jest tańszym od innych nie znaczy ,że jest gorszym dla mnie akurat im mniej bajerów tym lepiej zdrów kolo nie odbieraj tego negatywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrezna5 w odpowiedzi na twoje pytanie.
co prawda nie adx 150 ale mam 250 i moge sie o nim wypowiadac w samych superlatywach uywam go jako uzupelnienie do xp gmp
jego prosta obsluga, zasiegi i skutecznosc spowodowaly ze przestalem szukac innych wykrywek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nazwałes mnie teoretykiem?z wykrywka łaze ze 10 rok, nawet dzisiaj byłem wiatr wiał ze łeb urywa, adx ma kolega wiec go trzymałem i pstrykałem porównywałem testotowałem,nie rozumiem twojego okreslenia w moim kierunku???odpisz rzeczowo a nie stosuj bez rzeczowo argumentowanych okreslen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Jestem posiadaczem Adxa 150
1 Sprzęt bardzo czuły na telefon gdy traci lub łapie sieć(wkurzające)
2 wariuje pod liniami wysokiego napięcia(da sie przeżyć)
3 Super dłuuuuuugo można chodzić na jednym zestawie baterii +
4 Dyskryma bardzo dobra
5 Traci bardzo dużo na zasięgu po włączeniu dyskryminacji (po wyłączeniu dyskrymy ma bardzo duży zasięg)
6 Zasięg ma dość przyzwoity bije wiele wykrywaczy z wyższej półki
7 Wielki minus za jeden ton dzwięku
Sprzęt bardzo dobrze wyważony wygodny (elektronika ma kiepskie mocowanie - )
8 Jego plusem jest prostota włącz i szukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie