Jump to content

Omega 8000 czy Rutus Argo


bero501

Recommended Posts

Posted
Witam mam zamiar zakupić któryś z wyżej wymienionych wykrywaczy , który bardziej polecacie . ( każdy z wykrywaczy mam zamiar kupić z cewką DD)
Posted
O Omedze już dużo napisano - wystarczy poszukać.
Argo - całkowicie nowy sprzęt który dopiero wchodzi do sprzedaży, więc wątpię żeby ktoś mógł coś już o nim powiedzieć.
Posted
trochę więcej można wyczytać na czeskiej stronie producenta:


http://www.rutus.cz/index.php/produkty/176-rutus-argo-vysokofrekvenni-special-na-drobne-mince-v-hloubce-15900-k
Posted
Sam jestem ciekaw ilu osób w kraju kupiło G2 - przypuszczam ,że bardzo niewiele...
Ten detektor dedykowany jest głównie do poszukiwań samorodków złota. Sądząc po bardzo wysokiej częstotliwości pracy będzie bardzo skuteczny na słabo przewodzące przedmioty , oraz na najmniejsze drobinki, choć przypuszczam, że w gruncie spadek zsięgu w porównaniu z osiągami w powietrzu będzie dość spory ... w zbliżonej cenie jest Omega z dwiema cewkami , która pracuje na bardziej uniwersalnej częstotliwośći - na pewno nie tak skuteczna jak G2 na drobiazgi , lecz sprawująca się całkiem przyzwoicie:-))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information