Skocz do zawartości
  • 0

Części samolotu


rafal_etz

Pytanie

Witam. Dziś w lesie znalazłem najprawdopodobniej miejsce upadku jakiegoś samolotu. W promieniu 50m jeden wielki pisk. Bardzo dużo stopionego aluminium i aluminiowych blaszek. Znalazłem też dwa silniki elektryczne, kawałki parcianych pasków, mosiężne sróbki i wiele innych częsci. Może ktos potrafi stwierdzić z jakiego samolotu pochodzą te częsci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam działam ostatnio na miejscu rozbicia samolotu , mnóstwo takich samych elementów aluminiowych nawet duże kawałki . Na początek oczyszczam z nich teren , potem czyszczenie i szukanie sygnatur i na tej podstawie zaczniemy identyfikację. pozdrawiam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej tam nie wrócę bo są chamscy strażnicy leśni (ostatnio było nie miłe spotkanie które zakończyło się spisaniem moich danych) oczywiście ja strasznie niszczę ściółkę leśną jak wykopie dołek a potem go zasypie a oni jak np. wyciągają drzewo końmi z lasu to wcale jej nie niszczą. Ale mniejsza z tym. Na razie są tam plagi komarów które nie pozwalają się nawet schylić na kilka sekund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie