Skocz do zawartości

Nowy miesięcznik: Ocalić...od zapomnienia"


piokot20

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając listopadowego Odkrywcę" natrafiłem na reklamę nowego miesięcznika, o wyżej wymienionym tytule.Z tego co dowiedziałem się z opisu, nie będzie to nowy konkurent Odkrywcy, ale jakby jego uzupełnienie.Będzie to yło...nie minęło" tylko, że w formie drukowanej. Do gazety będzie dodawane DVD z zapisem wyprawy poszukiwawczo-badawczej.A całość za 19.90.
Jeśli ktoś zna więcej szczegółów, to niech coś napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Magazyn "Ocalić...od zapomnienia to nic innego jak powrót do korzeni i kontynuacja przygód z historą ekipy popularnego programu telewizyjnego emitowanego od 2004 roku, jako "Oclic ..od zapomnienia a obecnie " BYło..nie mineło kronika zwiadowców historii. Dzięki licznemu gronu sympatyków oraz zdobycia ogromnego uznania telewizji TVP. Program ten emitowany jest juz od 6-ciu lat w cotygdniowej ramówce (...)
Pomysłodawca reaktywacji nazwy "Ocalic ...od zapomnienia oraz stworzenia nowego bardzo interesującego magazynu historycznego o tej samej nazwie jest redaktor Adam Sikorski, który jest nie tylko jego twórcą, ale takze rezyserem i realizatorem. Głównym profilem programowym magazynu bedzie dalsza kontynuacja długoletniej pracy poszukiwawczej naszej "ekipy zwiadowców stricte związanej z poszukiwaniami szczatków unikalnego sprzetu wojskowego oraz chlubnych przedmiotów oręża Polskiego z czasów zrywów powstańczych oraz I i II wojny światowej, a w szczególności: sztandarów, samolotów, czołgów, armat, okretów oraz miejsc bohaterskiej śmierci Polskich żołnierzy i dowódców legendarnych jednostek (...)"
cytat z ostatniej strony okładki.

Ja osobiście kupiłem i obejrzałem naprawde zaciekawiony...
Ponad połowa materiału nie była emitowana w tv. Zaciekawiły mnie tez materiały historyczne umieszczone w tzwskarbczyku " na plycie
Po 30-stu minutach programu w tvp info mam zawsze niedosyt a to jest świetne uzupełnienie.

Z tego co słyszałem u ludzi to cmokali na cenę (19,90zł)ale jak za dwumiesięcznik to moim zdaniem jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie