Jump to content

Wykrywka za ok 1000 zl


Enders

Recommended Posts

Witam. Wpadło mi w ręce 1000zł. Chciałbym kupić coś porządnego. Żeby wykrywacz miał regulację balansu gruntu, dyskryminacji, czułości, 3 lub 4 tony, cyfry przenikalności magnetycznej i wyświetlacz LCD. Coś na miarę Teknetics'ów lub Fisher'ów. Ale coś z innej firmy :D Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Teraz to zupełnie inna sprawa. Wpisz w A... w opcjach wyszukiwania 1500 zł w dziale wykrywacze metali" i kliknij Enter. Potem kliknij sortowanie wg ceny. Zamykaj oczy na iegodne" firmy.
Tylko, żeby uzyskać taką poradę, aż trzeba zakładać post?
Link to comment
Share on other sites

proxima moim zdaniem to strzal w dziesiatke za te pieniazki. Dobry, uniwersalny sprzet, z mixem ( malo który posiada ten tryb). Czuły na drobnice kolorowa, statyk na militaria, co wiecej- Nowy z gwarancja. Posiadalem proxime okolo 2 lat, teraz mam fishera i nie wiem czy proxima nie znalazlem wiecej monet, militaria akurat mnie nie interesuja zbytnio. Wszech wiadomo ze monety na polach ornych znajduja sie przewaznie na 10-25 cm, wiec nie ma co placic za wygorowane osiagi, chyba ze wraz z cena idzie poziom identyfikacji celu. Zeby sie nie rozpisywac jesli mialbym 1500, proxima, bez zbednych zdan. Wpisz proxima w wyszukiwarce odkrywcy i bedziesz widzial oinie uzytkownikow i czeste porownania proximy z wykrywaczami o wiele drozszymi .
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Enders w stosunku do jakości wykonania i zasięgu, oraz porównania do innych wykrywaczy wcale nie są drogie, ponadto mają tego czego nie mają inne, czyli wbudowanego przekaźnika do słuchawek bezprzewodowych. Zwróć uwagę na ADX150, GMAXX 2 jest znacznie powyżej podanego pułapu cenowego i moim zdaniem jest najmniej interesujący z całej oferty XP ze wzgl. na częstotliwość. Być może ktoś zorientowany wyłącznie na militaria i depozyty miałby inne zdanie.
Link to comment
Share on other sites

Witam , muchomor - sprostowanie ;) chodziło mi o to że w momencie gdy już byłem posiadaczem minelaba dostrzegłem dopiero proxime . Gdy zapoznał bym się wcześniej z rutusem to nie wydawał bym 570 f na terre tylko kupił bym nasz krajowy sprzęt . Drugi powód - szanuje to co nasze , krajowe i w dodatku bardzo dobre :) pozdro
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information