Nadwojciech Napisano 3 Wrzesień 2010 Autor Napisano 3 Wrzesień 2010 Jak odczytać taką blaszkę,widać tylko Entl.Anst.Mins ? Trafienie kolegi który nie ma dostępu do netu.Fotką niestety na dziś nie dysponuje.
abcd Napisano 3 Wrzesień 2010 Napisano 3 Wrzesień 2010 Entlausungsanstalt-zakład odwszawiania ,żołnierze po powrocie z frontu ,szczególnie wschodniego często musieli się poddać owej procedurze.Mins to nazwa albo skrót nazwy miejscowośći.
abcd Napisano 3 Wrzesień 2010 Napisano 3 Wrzesień 2010 Może chodzi o Minsk (białoruski) i -k- koledze uciekło.
Nadwojciech Napisano 3 Wrzesień 2010 Autor Napisano 3 Wrzesień 2010 Pewnie to Mińsk,blaszka w kiepskim stanie niestety .Dzięki,pozdrawiam.
abcd Napisano 3 Wrzesień 2010 Napisano 3 Wrzesień 2010 Co prawda 1 wojenny ale jest http://images.zeno.org/Bildpostkarten/I/big/MPK01363.jpg
Nadwojciech Napisano 3 Wrzesień 2010 Autor Napisano 3 Wrzesień 2010 Wiadomo wszy to taki sam wróg jak bolszewik :)
Pytanie
Nadwojciech
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.