Skocz do zawartości

2010/Age of Heroes


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

Film Age of Heroes" opowie prawdziwą historię elitarnej jednostki do zadań specjalnych, 30 Commando, działającej w czasach II wojny światowej. W obrazie wystąpią także m.in. Sean Bean,Danny Dyer i Rosie Fellner.



A nie można zapomnieć też o naszej polskiej gwaizdeczce jaką jest Izabella Miko dziewcze mieszka w USA i woda sodowa wali do tej małej bląd główki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę z innej beczki
Iza Miko właśnie skończyła zdjęcia do brytyjskiego filmu Age of Heroes". Akcja filmu toczy się podczas II wojny światowej. Miko gra tam niewielką rolę kobiety związanej z ruchem oporu. Z tej okazji udzieliła wywiadu agencji Getty Images...

- Temat wojny jest mi szczególnie bliski, bo pochodzę z Polski. Tam miałam ciężkie dzieciństwo... Gdy chodziłam do szkoły, zmuszano mnie i całą klasę do wycieczek do obozu koncentracyjnego. W szkole podstawowej było to obowiązkowe - dzieli się swoim dramatem" gwiazdeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
Szanowni koledzy właśnie skończyłem oglądać Age of Heroes może i nie jest rewelacyjny ale spokojnie można zobaczyć.
W filmie pojawił się min Aksel Hennie którego w 2008roku mogliśmy widzieć w filmie Max Manus:
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=637141#661468
Pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie