Jump to content

Witam, proszę o radę


Recommended Posts

Wczoraj byłem z tatą w pewnym lesie. Znalazłem 20 łusek od mosina i jeszcze duzo innych o mannlichera. No i znalazłem również skrzyneczkę, w kształcie prostokąta o wymiarach 40x20 cm i wysokość 15 cm. Coś takiego jak odkryte pudełko na buty. Wieko było wyrwane, a boki szczelnie lutowane cyną.
Podejrzewam ze jest to coś z epoki. Doradźcie czy mam po to wrócić, bo wtedy nie zabrałem. Powiedzcie może jeszcze jak była pakowana amunicja podczas I wojny światowej.
Z góry dzięki
Link to comment
Share on other sites

kolego każdy fant do którego madsz zastrzezenia zabieraj do domu wiem że możesz znieść śmieci zawsze m,można coś wyrzucić i nie będziesz miał takich pytań czy wrócić czy nie, skrzynka może być rosyjska tak zwana konserwa
Link to comment
Share on other sites

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=644085#739830
http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum16/obraz_067.jpg
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=303704#305096

zapewne konserwa na ammo.lutowane to i hermetyczne:)
zdrów
Link to comment
Share on other sites

Trochę off top ale zaniepokoiło mnie pierwsze zdanie postu kolegi janczar mianowicie kolego każdy fant do którego masz zastrzeżenia zabieraj do domu" moim zdaniem jest to kompletna bzdura!, a czemu to się domyśl. Są potem różne tragedie albo niewypały i inny syf pozostawiane na śmietnikach pod blokami!

Kolego Czester01 dobre podejście, jak nie jesteś pewien co masz w ziemi zrób fotki nawet telefonem, wklej je na forum opisz przedmiot jak będzie coś fajnego i nie groźnego zawsze można po to wrócić.

pozdro!
Link to comment
Share on other sites

oczywiście uprzedzam zaraz tych którzy napiszą, a co z małą blaszką o dziwnych kształtach, małym okrągłym przedmiocie itd blablabla miałem tu na myśli przedmioty przypominające różny syf militarny zalegający w ziemi, który może być potencjalnie niebezpieczny, ogórki, miny, szrapnele, granaty, zapalniki i inne badziewie...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information