Skocz do zawartości

Wykrywacze XP


skyluke

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje i opinie od posiadaczy wykrywaczy marki XP. Przede wszystkim dotyczących GMaxxII i GMaxxPower.

Domyślam się że oferowana jakość jest adekwatna do ceny tej marki.
Znajomy Węgier poleca bardzo XP DEUS, sprzęt rewelacyjnie lekki i poręczny, bezprzewodowy ale skomplikowany i drogi więc pomyślałem o średniej półce firmy.

Pozdrawiam i dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kiedyś rozglądalem się za Xp ale w kraju jest mało popularny (nie wiem dlaczego) sprzet bardzo chwalony na drobnice ma dobre osiągi różnorodność cewek do niego . sena smiganego to około 500 euro .
poszperej w wyszukiwarce ,tam coś jest na jego temat ale nie wiele . troszke jest na Thesaurus-ie na jego temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie podobne opinie zasłyszałem za granicą i postanowiłem popytać i tutaj. Jak widać to prawda jest mało popularny, ze względu na ceny ? Nie mają też swojego przedstawiciela na Polskę jak widze w necie, a jest na Czechy, Rosję i Białoruś nawet !
Miałem okazję popracować krótko na Deusie i rewelka ale cena ponad 1500 eu.... Bardzo dobry na monetki i drobny kolor.
Poszukam więc dalej używanych/nowych ze średniej półki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie