Skocz do zawartości

bounty hunter qd2


poligon512

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie kupilem bounty hunter qd2 z drugiej ręki;(stwierdzilem ze wykrywacz w trybie all bez dyskryminacji wariuje {lapie dziwne sygnaly skacze wskaznik glebokosci>po podkreceniu dyskryminacji na ponad polowe zaczyna pracowac prawidlowo.Czym to jest spowodowane i jak to naprawic:( cewka wydaje sie byc ok kabel nie przetarty baterie nowka.Prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy cewka nie jest rozklejona one potrafiły się rozszczelniać można wtedy rozciąć obudowę i zakleić ponownie . Na all metal może coraz łapać sygnał bo może masz zaśmiecony teren albo sprawdzałeś w domu gdzie jest zbrojenie w podłodze. Ponadto czułość ustawiaj na około max. 75 lub 80% bo na maksie ten wykrywacz mi sie wzbudzał (mam go jeszcze nawet ale nie chodzę z nim)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensitiw minimum;/ teren bez smieci lini energetycznych itd cewka ok:(<stan prawie idealny:(wykrywacz swiruje nawet wtedy gdy jest bezruchu:(hmmmmm jescze sprawdze wtyczke i gniazdo;/ desmo_sm dzieki serdeczne za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie