Skocz do zawartości
  • 0

częsci dwóch broni


Rosforek

Pytanie

witam,
znalazłem dosyć niedawno 2 elementy broni. Mam nadzieje, że ktos będzie w stanie rozpoznać co to właściwie jest za broń

1 broń:
wygląda jak element od rewolwera
kaliber: 10/11 mm (pordzewiała lufa, dlatego podałem dwa parametry)
długośc lufy: 17,8 cm

2. niestety nie jestem w stanie określić kalibru itp.

z góry dziękuje za wszelką pomoc, zdjęcia może w nienajlepszej jakości bo trochę robione na szybko, jeżeli trzeba będzie psotaram się zamieścić je jak najszybciej

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
znalazłem dosyć niedawno 2 elementy broni. Mam nadzieje, że ktos będzie w stanie rozpoznać co to właściwie jest za broń

1 broń:
wygląda jak element od rewolwera
kaliber: 10/11 mm (pordzewiała lufa, dlatego podałem dwa parametry)
długośc lufy: 17,8 cm

2. niestety nie jestem w stanie określić kalibru itp.

z góry dziękuje za wszelką pomoc, zdjęcia może w nienajlepszej jakości bo trochę robione na szybko, jeżeli trzeba będzie psotaram się zamieścić je jak najszybciej

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pewności więc strzelać nie ma co , ale wygląda solidnie więc jeżeli to nie była ozdoba na biórko to może jednak jest to kawałek głowicy sztandaru ale jakiego nie wiem ,bo nie siedzę w tym temacie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za pomoc, jacenty2004 ma racje 1 to Smith & Wesson 1869 (mój wygląda niemal identycznie jak tutaj: http://www.historical-firearms.co.uk/acatalog/DX1008NQ.jpg)

pytanie tylko co on robil w lesie?:X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie