Skocz do zawartości

ełk i okolice gdzie kopac ???


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
skullmen na zime to nie ma mowy, przewiduje że dopiero w lutym .No chyba że będe obrzydliwie bogaty ,a to do zimy nie zdąże.Ale jest internet, inni kopią ja oglądam.Ale jak teraz zaczniemy planować, kto wie po nowym roku śnieg szybko znika.

Rybak tam zaczynałem pierwsze dołki takie miejscowości Huta Rzepiski Kolnica Komaszówka, troche Sztabina ,Daleko to do ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
wiem wiem :) skąpe nasienie:P dasz koparke a ja jątankowac bede musiał :D pod ełkiem narazie cisza bo nie ma mnie w terenie dzis miałem byc ale do roboty i w swieto trzeba walic :) nie bede dawał fotek bo wykrywki powyzucaja z zalu chłopaki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
czołem z okazji dnia babci mogłem mała sprzedac dla matuli bez gadania hehe :) poszedłem do lasu sniegu było ok 5cm , ziemia była nie zamarznięta wiec super sie kopało . po 4 godzinach miałem 2 kieszenie łusek mauzer (w tym snajperskie)ppsz mosin , 3 zestawy widelców i łyzek jakies czesci puszki aluminiowe a na koniec na 80 cm wyszedł szrapnel z pieknym miedzianym pierscieniem 75mm .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam ,Wszystkich zainteresowanych-też z Lycku jestem i też zmotoryzowany-mam ace 250,śmigam od2 lat,udało mi się przeczesać troszkę okolic Ełku ,po Augustów,Olecko,Prostki i okolice Białej ze skutkiem:),jak ktoś chętny to możnaby ekipę zmontować na wypad w parę osób,ale raczej drobnicę z moim sprzętem-moje gg10416969 pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Za oknem słoneczko świeci jednak mróz nie odpuszcza. Tzreba będzie jeszcze poczekać 2 tygonie na wyprawę. Ja już nie mogę się doczekac tego. Jeśli z ełku jest tyle osób fajnie by było wyskoczyć na piwko i pogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie