Jump to content

śrubki


kacell

Recommended Posts

Posted
Chciałbym się dowiedzieć jak można odkręcić śrubki z SAMEGO dekielka miny s-mine. Od razu informuje że nie jest to żadna rozrywka i nie ma nic niebezpiecznego, żeby nie było żadnych niedomówień. Nie wiem czy tu wd-40 pomoże, ale jeżeli macie jakieś inne sposoby to piszcie. Pozdrawiam !!!
Posted
Jeżeli Ci na śrubach nie zależy, a mina to NA PEWNO wydmuszka to spróbuj szlifierką ją przeciąć albo w jakiś inny sposób np przewiercić, a jeśli śruba ma być nienaruszona no to tylko płyn penetrujący do rdzy (WD 40 może pomoże, spróbować zawsze można)
Posted
Jak napisał kolega wyżej-płyn penetrujący typu WD 40, pryskaj kilka razy w odstępach czasu i dopiero próbuj, czasem sie zapieczone śruby podgrzewa i dopiero wtedy puszczają.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information