Skocz do zawartości

Województwo Lwowskie :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
im dłużej będziesz myślał (myślała) że to na 1 IV tym dłużej będziemy czekali na to województwo.

im dłużej będziemy myśleć że nic się nie da zmienić tym dłużej nic się nie zmieni w Polsce również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
dopiero zajrzałem od dawna na forum.

Mam nadzieję, że nikt nikomu wojny nie wypowie. Tym bardziej, że Polska nie wypowie wojny nikomu. Tak z powodu całego ogromu nieszczęść jakie niesie wojna, jak i z tego powodu również, że chyba poza armią Litwy i Słowacji każda inna nasze tzw. wojsko by pokonała dość szybko.

Mam nadzieję, że będzie taki splot historii, że Lwów wróci do Polski. Nie pytaj, czy to będzie wojna, czy też Ukraina powie, Przepraszamy, oddajemy cośmy dostali od ZSRR bo przeciez to on wam ukradł, a my jestesmy paserami".
Całość wyraża bardziej nadzieję i wiarę na powrót Kresów do Polski niż metodologię tegoż.

A może będzie ukraina tak uwikłana w COŚ że poprostu przeunie się słupy na ich właściwe miejsce. Niektóre stoją tam do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W moich kresowych tęsknotach nie chodzi o jakiś rewanżyzm, zaborczość, cofanie biegu dziejów, odbieranie Lwowa i Wilna. To jest po prostu sentyment - mówi Paweł Kukiz.

http://www.kresy.pl/idee?zobacz/zostaje-tu

Calkowicie sie zgadzam z wizja Pawla !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie