Jump to content

Garrett ace 150


Szumsk

Recommended Posts

Witam mam pytanie w sprawie wykrywacza Garrett ace 150 . jest on o wiele gorszy niż 250 ? i czy nadaje się na pola i okopy bo nie chce kopać samych monet ale i militaria. Nadaje się na takie rzeczy czy jedynie na kolorek ??
Link to comment
Share on other sites

Myśle, że używanie/nieużywanie pinpointu to kwestia
wygody :)
Natomiast co innego jest wazne, wieksze mozliwosci dyskryminacji i wiecej poziomow ustawienia czulosci i co wazne samodzielne ustawienie programu tu ACE 250 zdecydowanie wygrywa.
I to jest dosc istotne.

Ace_____Poziomy czulosci_____Punkty dyskryminacji___Tony dzwieku___Wbudowane programy______Skala glebokosci_____Pinpointer

150__________4____________________5_______________2__________3 /brak custom :(/____________3____________0
250__________8___________________12_______________3________________5___________________4____________jest

Zatem ACE 150 to nie jest dokladnie to samo co ACE250 tylko zubozone o pinpointer.
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ACE 250 jest sporo sensowniejsze od ACE 150, a do okopow ? NIESTETY NIE JEST TAK DOBRE JAK SPECJALIZOWANE WYKRYWACZE NA STATYKU I NIE TAK GLEBOKIE. Sorry za wielkie litery same sie jakos napisaly. Luski, helm i inne rzeczy wykopiesz, ale to sprzet glownie na drobne kolorki w czym jest doskonaly. W ACE 250 mozna troszke pinpointera uzywac jako trybu statycznego ale nie wiem czy to wygodne na dluzsza mete.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Podłącze się do tematu. Macie jakiś sposób na to, żeby Ace 150 nie pokazywał" minerałów w ziemi? Mam nie szukany teren, ale mocno zmineralizowany i jak dam mniejszą czułość to z kolei mogę przeoczyć np. łuskę. Czy jest inaczej? Macie na to jakiś sposób czy po prostu tak jest i nie da rady inaczej? :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
OloOcki: chodzisz na max. czułości? Zejdź do 3 kresek, bo na max. to kanarek się wzbudza z byle powodu. Wystarczy cewką zaczepić o trawę.
Fajny sprzęt na początek, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mnie osobiście denerwuje, że na trochę większe żelastwo kanarek dzwoni jak na kolor.
Przeważnie chodzę na Jewellery" z czułością ustawioną na 3. Tryb Coins" jest kalibrowany na monetki amerykańskie i w Polsce raczej się nie sprawdza.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information