Jump to content

Część PzIV?Transporter? Ciężarówka?


bartek88

Recommended Posts

  • 1 month later...
Tylko że ja mam mocne wątpliwości czy to to samo co w STUGu . Bo patrząc na przykładowe zdjęcia są ewidentne różnice w tym co bartek88 wystawia na alledrogo a z tym co jest w stugu poznańskim .Mocowania na boczne śruby w stugu , tam tego brak, boczny kołnierze do skręcania na śrubki,a w stugu jest wszystko skręcane bez kołnierzy , bok jest gładki, i tam jest element prostokątny do mocowania , w stugu tego brak i sam chwyt powietrza jest na stałe zamocowany do obudowy a tam kompletnie nie ma do czego tej obejmy z chwytem powietrza dokręcić. Owszem jest to podobne z daleka , ale nie z bliska a jak znamy z reklamy PRAWIE robi różnicę! Więc nadal nie wiadomo do czego to jest, ale Bartek 88 już się nie dowie do czego to jest i niech mu zostanie to na pamiątkę
Link to comment
Share on other sites

Tak zablokować go:}
Berecik szanuję Twoją wiedzę w tym temacie, ale nie pisz bzdur typu Użytkownik moim zdaniem powinien być zablokowany".To moja sprawa co robię ze swoim złomem".
Przedmiot ten nie leży absolutnie w kręgu moich zainteresowań. Nie wiem co poprzez Ciebie w tej chwili przemawia?
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu ale Modowie moich postów nie dodają.Bartek88 zanim raczyłeś wystawi element na aukcji zgodnie zasadami dobrego wychowania należało napiac dziękuję".A Ty tego nie zrobiłeś.I w opisie aukcji należało się powołac na tutejszą identyfikację.I tego też nie zrobiłeś.W końcu nie pierwszą aukcję z identyfikacją z Forum wystawiasz a nadal udajesz ze nie wiesz o co biega.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information