Skocz do zawartości

Wykrywacz w samolocie


bończa.tos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos podrozowal ze swoim wykrywaczem w ten sposob??? Szczegolnie na terenie Unii Europejskiej a dokladnie do UK(Anglia,Szkocja, Irlandia)jakie sa procedury przewozu lotniczego wykrywacza? Z gory dziekuje za sensowne i wnoszace cos posty. Jesli to watek nie na forum głowne prosze o przeniesienie go ale wydaje mi sie ze temat mimo wszystko wazny i godny ogolnej konwersacji. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego problemu z przewozem wykrywacza. Najlepiej w sztywnej walizce, dobrze zabezpieczony wraz z rzeczami osobistymi. Uchroni to wykrywacz przed ewentualnymi uszkodzeniami w luku. Można oczywiście jako podręczny, ale w Polsce obowiązują chyba inne kryteria co do wielkości. Wiozłem kiedyś GTI w oryginalnej torbie do Polski i nie było najmniejszego problemu. Zero pytań i zastrzeżeń. W stronę powrotną okazało się że jest za duży i wylądował w luku za dopłatą, co oczywiście na rękę mi nie było. Co kraj to obyczaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
no nie szanujemy i nie patyczkujemy sie bo niema na to czasu poprostu. gdyby chciec delikatnie kłasc kazda walizke to zeszlo by godzine a nie 20 minut ktore jest na rozladunek i zaladunek:) a z przewozem niema problemu,jedynie straż graniczna przed odlotem dokladnie go sprawdzi i kaze Ci wyjac baterie. pozdro człowiek handlingu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bończa.tos a jesli chcesz miec nowa wykrywke to przed wylotem odłam kawalek obudowy albo cos w tym stylu(oczywiscie nic co mialo by wplynac na jego prawidlowa prace) i po wyladowaniu w UK zglos uszkodzenie sprzetu:) przy spisywaniu reklamacji podasz sume jaka chcesz odzyskac i gotowe bezproblemowo,serio. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- Irlandia, w tą strone było ok na lotnisku w Polsce, za miesiąc sie przekonam jak będe wracał do Polski.
Ale nie wydaje mi się żeby były problemy z wykrywką,nie wiem jednak czy mi klepaków nie zawiną-zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie