Skocz do zawartości

Niemieckie odznaki bojowe


R51

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • Odpowiedzi 429
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam. Pytanie od laika. Czy brak sygnatury na wszelkiego rodzaju przedmiotach oznacza, że dany okaz jest podejrzany", czy oznacza to ,że nie wszyscy producenci sygnowali swoje wyroby? Prosiłbym o wytłumaczenie. Mam zamiar licytować odznakę za rany a sprzedający ma sygnowane i niesygnowane. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam kolego perzot nie musi mieć sygnatur, producenci mieli swoje inne podpisy np rodzaj zapięcia,szpilki, materiał ,jak i drobne detale na danej odznace, Są specjalne książki z tym wszystkim kto się tym interesuje to potrafi określić producenta pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy producenci sygnowali odznaczenia i smiem twierdzić że ci sygnujący byli w mniejszości. Dzisiaj aby uwiarygodnić kopię ozdabia się ją sygnowaniami producenta. Dla mnie bardziej przekonujace jest odznaczenie bez sygnowań. Im więcej ić" tym jestem bardziej podejrzliwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Do perzot:

Jak na moje to oryginał albo genialnie podstarzona kopia (choć przy wartości rynkowej tego odznaczenia raczej nikomu nie chciałoby się tak spalać...)

Do System98:

Mundur to replika a odznaczenia też za dobrze nie wyglądają (szczególnie ten szturm piechoty). Mieliśmy pokazywać tutaj oryginały o ile pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie