pirato Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 prosze o id kubka czy jest to kubek zwykły czy herbowy urzywany na jakimś dworze moze w karczmie kubek dał mi moj tata palono w nim nafte(niszczono go)z góry dziekuje kubek jest z 1894 roku chyba posrebrzany dale inne zdjecia DZIĘKUJE
aris12 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 Wydaję mi się,że to carski koszyczek na szklankę http://www.weranda.pl/place/show/29/kolekcja/115/herbata_po_rosyjsku Pozdro
sławek1989 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 kubek nie jest posrebrzany , jest ze srebra proba 875. pochodzi z okresu carskiej Rosji i z tego własnie panstwa. masz tu link i poszukaj sobie producenta; http://www.silvercollection.it/4russiansilverhallmarkB.html
Question
pirato
prosze o id kubka czy jest to kubek zwykły czy herbowy urzywany na jakimś dworze moze w karczmie kubek dał mi moj tata palono w nim nafte(niszczono go)z góry dziekuje kubek jest z 1894 roku chyba posrebrzany dale inne zdjecia DZIĘKUJE
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.