trzcinax Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 WitamProszę Drogich Znawców militariów o id tego bagnetu oraz opinie co do jego stanu i oryginalności. No i ewentualnie ile warto za niego dać? Z góry dzięki i pozdrawiam
trzcinax Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 WitamProszę Drogich Znawców militariów o id tego bagnetu oraz opinie co do jego stanu i oryginalności. No i ewentualnie ile warto za niego dać? Z góry dzięki i pozdrawiam
trzcinax Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Dodam, że ma zgodne numery co widać na kolejnych zdjęciach
sławek1989 Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 bardzo ładnie wyglada i dobrze by było gdybys nic nie probował z nim robic tzn polerowac , ostrzyc, scierac w takim stanie to rzadkosc.
kloki Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Witam.Jest to niemiecki bagnet model 84/98 do karabinu Mauser. Bardzo ładny egzemplarz. W żabce brakuje zapięcia, po którym zostały 2 podłużne otwory. Przede wszystkim jest to komplet, a nie składak, o czym świadczy zgodność numerów na bagnecie i pochwie. Nie widzę, żeby był kombinowany i rozkręcany. Śladów po ostrzeniu również nie widać. Myślę, że 250-300 zł jest spokojnie wart. Oczywiście jak masz możliwość kupić go taniej, to myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać.
trzcinax Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Dorzucam jeszcze dwa zdjęcia, na pochwie widać bicia BERG&CO 1937
trzcinax Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Na żabce słabo widoczne bicie 1936 lub 1938, raczej nie jest to 1937. Możliwe że jest inna data żabki niż bagnetu?
Question
trzcinax
Witam
Proszę Drogich Znawców militariów o id tego bagnetu oraz opinie co do jego stanu i oryginalności. No i ewentualnie ile warto za niego dać?
Z góry dzięki i pozdrawiam
15 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.