Rabi79 Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Witamtrafiłem oto taki przedmiot przypominający strzykawkę długoś ok 11cm - mosiężny, może będzie miał ktoś pomysł co to jest, rejon walk pierwszowojennych i wrześniowych. pozdrawiam
zazor Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 wygląda jak strzykawka do ozdabiania wyrobów cukierniczych :)
Mechoptyk Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 Mi to przypomina lejki zakładane na maszynkę do mięsa do napełniania jelit farszem, rożne średnice do różnych jelit. Ale pod warunkiem, że to co leży z przodu nie jest przyczepione do tego z tyłu... No i trochę burzy porządek ten krótki element nałożony na ten leżący po prawej stronie...
Rabi79 Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 to wszystko było w całości, niestety rozpadło sie przy oczyszczaniu, natomiast wylot że tak nazwę dziubka" ma ok 2mm więc chyba za małe by było do wypełniana farszem. Mnie się wydaje że opcja ze smarownicą byłaby najbardziej trafiona ale temat dalej otwarty. pozdrawiam
Mechoptyk Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 O takie coś mi chodzi jeno metalowe być powinno...
Rabi79 Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Witamtrafiłem oto taki przedmiot przypominający strzykawkę długoś ok 11cm - mosiężny, może będzie miał ktoś pomysł co to jest, rejon walk pierwszowojennych i wrześniowych. pozdrawiam
Question
Rabi79
Witam
trafiłem oto taki przedmiot przypominający strzykawkę długoś ok 11cm - mosiężny, może będzie miał ktoś pomysł co to jest, rejon walk pierwszowojennych i wrześniowych. pozdrawiam
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.