atlantic Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Witam! zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji tych mleczników. Zagadkowa dla mnie sygnatura. Pozdrawiam
abcd Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Polecam artykuł , szczególnie jego część pt.¨Skawina koło Krakowa¨ http://www.sztuka.pl/index.php?id=111&tx_ttnews%5Btt_news%5D=486&tx_ttnews%5BbackPid%5D=638&cHash=69aab03346
atlantic Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 dzięki abcd, mi się wydawało że niemcy przejęli fabrykę i stąd ta sygnatura. Nie mogłem trafić na materialy takie jak podesłałeś w linku.
Question
atlantic
Witam! zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji tych mleczników. Zagadkowa dla mnie sygnatura. Pozdrawiam
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.