EAGLE11 Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Witam!Znalazłem na znanym serwisie aukcyjnym rzekomo oryginalne 2-go wojenne paski. Jedno ze zdjęć zamieszczam, a resztę można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.allegro.pl/item845474246_pas_glowny_wh_ss_demobil_100_cm.htmlCzy to możliwe, że te paski są oryginalne?
EAGLE11 Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Witam!Znalazłem na znanym serwisie aukcyjnym rzekomo oryginalne 2-go wojenne paski. Jedno ze zdjęć zamieszczam, a resztę można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.allegro.pl/item845474246_pas_glowny_wh_ss_demobil_100_cm.htmlCzy to możliwe, że te paski są oryginalne?
bodekk72 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 przeczytaj jeszcze raz opis aukcji ,,NAJPRAWDOPODOBNIEJ POWOJENNE,,tylko prawdopodobnie, czyli nie napewno,czytaj uważniej i spokojniej a sens znajdziesz
Slajmi130 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 To raczej Bundeswehra, lico na zewnątrz. chromowany i nitowany zaczep z małym językiem. 99% bund
butchcassiddy Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Przecież widać, że to nowe... I ta cena...
EAGLE11 Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Nie jest to takie proste jak Ci się wydaje. Demobil po wojenny" oznacza demobilizacje po wojnie. Co i tak można rozumieć na wiele sposobów (po wojnie" może oznaczać zarówno 2 dni po wojnie jak i kilka/kilkanaście lat). Cała ta aukcja jest dokładnie przemyślana. Fotka z klamrą, autor wspomina o 1945roku, określenia które można różnie rozumieć itd.PS:Jeśli zamierzasz umoralniać (uczyć naród pisać/czytać) to sam powinieneś być w tym wzorem do naśladowania, a tak nie jest. W twoim poście jest kilka błędów...
R51 Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 A takich głupich przekomarzanek to się nie wycina. Jak ktos napisze coś zabanego, to jest to natychmiast usuwane, natomiast takie, przepraszam za wyrażenie obstrukcje pseudoznawców na temat dupy Maryny skrzętnie pozostawiane są potomności.Wszyscy wiemy o co chodziło EAGLE11- Czy pas pochodzi z czasów II WŚ? Całkowicie, totalnie - nie pochodzi.AMENKONIEC
EAGLE11 Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 bodek to ty czytaj uważnie! Jest napisane ajprawdopodobniej z DEMOBILU powojennego" czyli z rozbrajania się po wojnie. Nie z produkcji powojennej!Ale już widzę mój błąd: zasugerowałem się zdjęciem,a sprzedawany jest sam pas, bez klamry.Klamra na zdjęciu jest oryginalna, skóra po prawdopodobnie " tak długim okresie magazynowania w dobrych warunkach wydaje się że może wyglądać podobnie.
Skok Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Eagle po cholerę się pytasz? Jak wiesz lepiej to sobie go kup i będziesz miał ładna kiszkę do ładnej kiszkowatej klamry. Nawet nie trzeba aukcji otwierać żeby zobaczyć ze to syf.
R51 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Ten pas ma tyle wspólnego z niemieckim pasem z II WŚ co świnia z akordeonem...
EAGLE11 Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 Nie pochodzi z czasów II WŚ-więc OK tyle chciałem usłyszeć. A wobec zgryźliwych postów m.in. na mój temat nie mogę być obojętny.Nie zamierzam go kupić, trafiłem na niego przez przypadek przeglądając różnego rodzaju demobil więc pytam (ot ciekawostka taka). Niewiem nie kupuje/sprzedaje żadnych fantów na allegro więc niewiem ile może kosztować pas z II-giej wojny, a że opis zagmatwany(bez dokładniejszego przejrzenia) to niebyłem pewien.Dziękuje
Question
EAGLE11
Witam!
Znalazłem na znanym serwisie aukcyjnym rzekomo oryginalne 2-go wojenne paski. Jedno ze zdjęć zamieszczam, a resztę można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.allegro.pl/item845474246_pas_glowny_wh_ss_demobil_100_cm.html
Czy to możliwe, że te paski są oryginalne?
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.