atlantic Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Witam!!! Panowie zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji tego oto krzyżyka. Interesuje mnie kto, w jakim rejonie oraz jakich czasach mógł go nosić? Pozdrawiam
bruner0 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 dość popularny w XIXw krzyżyk pamiątka odpustu",noszony na terenach Polski pod zaboramiw katalogu Rewolińskiego nr 442
atlantic Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 chciałbym jeszcze dopytać, nie wrzucając na konserwacja"...czy mozna ten krzyzyk jakos odswiezyc czy cos takiego?
8total4 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 miekka szmatka i oliwa.nie trzec, nie polerować itp.pozdro.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.