Jump to content

łuski 88 mm


tedyt

Recommended Posts

Posted

Witam :) Mam 2 łuski flak 88mm w stanie jak na foto. Czyszczenie z zewnątrz nie stanowi problemu, gorzej ze spodami, gdzie są bicia. Na łusce po lewej pokazały się ładne bicia ale tylko na małym fragmencie. Rdza twarda jak kamień, moczenie w ropie 3 tyg. nie pomogło. Jak to ruszyć-pomóżcie proszę. Pozdrawiam- Tadeusz

Posted
Aby uwidocznić bicia proponuje po wstępnym szczotkowaniu drobny papier ścierny. Drobny znaczy co njmniej 600 na kawałku płaskiej deseczki i ręcznie czyścić na mokro.
Wojtek
Posted
Miejmy na uwadze to,że skoro rdza narobiła szkód zniekształcając denko (wżery),to przy okazji ozwaliła" skutecznie bicia.Jeśli przy elektrolizie bicia nie wyjda to trudno.Można próbować mechanicznie ale marne szanse na to,że bicia wyjdą.pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information