hubciu93 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 WitamZnalazłem takiego lwa. W najbliższej okolicy było dużo carskich kopiejek.Do czego mógł służyć? Jako ozdoba?
maro20 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 mam idenryczny myslałem że to jakis francuz długość cos ok 6,5cm?
hubciu93 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 WitamZnalazłem takiego lwa. W najbliższej okolicy było dużo carskich kopiejek.Do czego mógł służyć? Jako ozdoba?
hubciu93 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 Druga strona. Niestety brak widocznych jakich kolwiek sygnatur.pozdrawiam
hubciu93 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 Tak. Długość się zgadza, ok 6,5 cm. Nie mam pojęcia tym bardziej czy ma pochodzenie francuskie. Na tym samym polu był orzeł austro-węgierski
hubciu93 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 Podaję link so zdjęcia http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/p1010926yy.jpg
8total4 Posted December 10, 2009 Posted December 10, 2009 trzymacz heraldycznyod jakiejs wiekszej calosci - emblematu, herbu itp.pozdro.
Question
hubciu93
Witam
Znalazłem takiego lwa. W najbliższej okolicy było dużo carskich kopiejek.Do czego mógł służyć? Jako ozdoba?
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.