bossmann1 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 wie ktos moze jak ogladac tv przez internet z zagranicy ?JEST JAKIS MYK COBY BEZ LOGOWANIA SIE I OPLAT OGLADAC TV prosze o jakis link. dziekuje
bossmann1 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 moglbym. ale tak przy okazji,wlasnie ujzalem 3 order przy moim nicku.... jest gdzie sie dowiedzie za jakie zaslugi i czy mozna order zwrocic? dziekuje niekrzycze.
Czlowieksniegu Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Musi słabo Ci przeglądarka działa... Kolejny medal nadany został 3 grudnia- czyli dobre sześć dni minęło :-). Gdy pomyślisz, o czym i jak pisałeś ostatnimi dniami, sam zrozumiesz za co.
bossmann1 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 mozna order oddac?zwrocic?moze by ktos odemnie go przyjol.w sumie order za brak poczucia humoru ale nie mojego.... i prosze juz ich nierozdawac.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.