Cowboys From Hell Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Proszę o jakieś sugestie.Jak widać na zdjęciu długość to jakieś 3,7cm.Nie wiem czy mi się wydaje ,ale ja tam widzę koronę.
Cowboys From Hell Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Jeżeli chodzi o tył to jest gładki.
8total4 Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 korona rangowa liberyjna (5 pałek to szlachcic), rodzaj haftki spinającej, albo łącznika od jakiejś klamerki.nie musi być pruska.pozdro.
Cowboys From Hell Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Dziękuje.A z jakiego okresu może pochodzić?PZDR
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.