piterskrzek Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 witam jaki to madal, kto nosił ,moze to medalik . jest brazowy
tyfus Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 piter, trochę liche te foty dałeś. możesz zrobić lepsze, w lepszej rozdzielczości i bardziej ostre ? na 1 focie nie widać co jest napisane - albo przepisz co tam jest-pozdro-
piterskrzek Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 tam pisze imperator mikołaj drugi. z tyłu tez cos pisze ale takie malutkie te literki ze nie mam jak tego odczytac
abcd Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Rosyjski medalik patriotyczny 1914/17,Mikołaj II na rewersie podobizny przywódców państw Ententy ,Francji,W.Brytanii,Włoch,Portugalii.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.