Maaarcin Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam. nie wiem czy to dobry dział na takie rzeczy, ale według mnie najbardziej trafny. Chcialbym zapytc, poprosic o sugestie i ewentualnie zaobaczyc, jak latwo i bezpiecznie mozna pokazac swoje zbiory dokumentow i zdjec. pzdr
abcd Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Napewno winny unikać długotrwałego działania światła,szczególnie słonecznego (UV) bo blakną.
Maaarcin Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Dzieki abcd:) moze ktos pochwali sie swoim zboirem w jakiejs ladnej gablotce...
Maaarcin Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Dziekuje za zainteresowanie. jednak moje przedmioty to raczej ksiazeczki, stare pocztowki, troche korespondencji, druczki, dowody osobiste i takie tam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.