groszek00 Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam! Może wiek ktoś co to jest? Wysokość 6cm.
Ralfi75 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Druga sztuka pojechała w samochodzie na warsztat ewentualnie wieczorem.
stock84 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Tak chodzi o fajke do palenia i to będzie prawdopodobnie to.pzdr
Ralfi75 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Ja też znalazłem podobne mam dwie szt. może ktoś podpowie.
groszek00 Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 tak, to coś to takie jak moje tylko inne wzorki, tylko co to jest?
groszek00 Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam! Może wiek ktoś co to jest? Wysokość 6cm.
Krzysztof15 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 moj dziadek mowi ze to ( ta koncówka od fajki)
groszek00 Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 nie to raczej nie fajka do palenia, glinianą fajkę do palenia mam i wygląda inaczej.
Louis Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Witam, prawdopodobnie jest to fragment urządzenia do gaszenia świec. Posiadam podobny, wykonany ze stopu cynku. Umyj dobrze, według mnie nie jest gliniany.Pozdro
Louis Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Przepraszam kolego groszek00, zerknąłem na zdjęcie kolegi Ralfi75. Twój przedmiot faktycznie wygląda na ceramikę. Ale co do przeznaczenia podtrzymuję swoją tezę :). Pozdro
groszek00 Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Ralfi75 wstaw foto jak możesz bo jestem ciekaw jak wygląda twoje to coś. Pozdr
Question
groszek00
Witam! Może wiek ktoś co to jest? Wysokość 6cm.
12 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.