Jump to content

dwa guziki


Recommended Posts

Posted
To nie jest guzik NSDAP, f-sze NSDAP nosili guziki w kol. złotym, ponadto swastyka nie była umieszczona w wieńcu - http://www.nsdapuniforms.com/
Guzik przedstawiony przez kol. werewolf był noszony przez
ministrów i urzędników państwowych Korpusu Dyplomatycznego III Rzeszy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information