werewolf Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 ?ten mniejszy ma ponacinane linie - śr ok 13 mm
8total4 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 po prawej guzik NSDAPpo lewej XVI-XVIIw.pozdro.
odyn12 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 To nie jest guzik NSDAP, f-sze NSDAP nosili guziki w kol. złotym, ponadto swastyka nie była umieszczona w wieńcu - http://www.nsdapuniforms.com/Guzik przedstawiony przez kol. werewolf był noszony przez ministrów i urzędników państwowych Korpusu Dyplomatycznego III Rzeszy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.