SARNA Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 WitamOstatnio wpadł mi polski mundur, jako że nie jestem znawcą w temacie mundurów proszę o dokładniejszą identyfikacje i opinie o przedmiocie.http://pl.fotoalbum.eu/zibio/a387998Pozdrawiam
SARNA Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 No nie wiem jak dla mnie kolor patek to łączność...więc może jednak wrześniowy...
steell Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Moim skromnym zdaniem mundur KBW przełom lat 40/50
steell Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 nie pasuje liczba guzików więc jednak chyba nie to,jakie ma guziki?
steell Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 chyba raczej UB co nie wiele zmienia tylko tych guzików coś za dużo
kowalinho Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Kto jak kto, ale Harnaś wie co nieco w temacie, więc zaufałbym jego ocenie. (W odniesieniu do bliźniaczego wątku na Cafe)
mihura Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Total też jest w temacie.Jemu bym zaufał.TEŻ.pzdr.
Question
SARNA
Ostatnio wpadł mi polski mundur, jako że nie jestem znawcą w temacie mundurów proszę o dokładniejszą identyfikacje i opinie o przedmiocie.
http://pl.fotoalbum.eu/zibio/a387998
Pozdrawiam
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.