Skocz do zawartości

Armand Dominator, Dominator 2


Rujewit

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszystkich grupach dyskusyjnych na jakich bywałem działają te same mechanizmy społeczne. Większość stanowią nowi, zieloni" użytkownicy. Jest duża grupa osób, które mają bardzo aktywny instynkt stadny i traktują grupę jak społeczność do której przynależą i utożsamiają się z nią. Podobnie jak ludzie należący do grup religijnych, szalikowców, różnych klubów i stowarzyszeń. Mają podobne poglądy, posługują się podobnymi argumentami, stadnie się bronią i stadem atakują.
Większość użytkowników z czasem wygasza swoja aktywność lub wręcz całkowicie znika z forum z różnych powodów, najczęściej ze znudzenia. Najwierniejsi są tacy, którzy nie maja co ze sobą zrobić. Z powodu tego naturalnego procesu, na grupach dyskusyjnych jest bardzo mały procent osób zorientowanych w stosunku do początkujących i dopiero uczących się zagadnień z danego tematu.

Dotychczas obowiązywała moda na podśmiewanie się z armandów. Więc siłą rzeczy użytkownicy siedzieli cicho, żeby nie być zakrakanymi i zadziobanymi. Dzięki paru odważnym osobom, nie bojącym się konfrontacji z przytłaczająca większością, ta sytuacja może się łatwo odwrócić. Szczególnie że sam Armand przestał promować niektóre bardzo ryzykowne twierdzenia i poglądy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie o to chodzi. Chyba Pan Brzęczyszczykiewicz nie zna technik reklamy, w których to płaci się człowiekowi za to, że promuje w ten czy inny sposób dany towar na portalach, forach itp. Jeżeli ktoś niby kupuje sprzęt i od razu przed kupnem go zachwala, pisze że była to przemyślana decyzja bo rok czasu o nim czytał, nie był z nim w terenie ale już opisuje wrażenie jaki to znakomity wykrywacz bo stoi podobno u niego w domu to dla mnie wiarygodność czegoś takiego jest zerowa. Niech pochodzi z nim w terenie, porówna z innym sprzętem wtedy może będzie to miało jakiś sens. Czy to dziwne, że użytkowników armandów jest mało na forum? Nie sądzę. Jest wykres ile i jakich wykrywaczy używają użytkownicy. Każdej marki jest tam nie za dużo w porównaniu z tym ile zapewne wykrywaczy jest w użytku. Może po prostu czysta statystyka? Armandów jest mało to i odpowiedni procent jest na forum. Każdy wie jak Armand promował swój sprzęt w końcu może zrozumiał, że nie tędy droga i ma nową strategię ale jak dla mnie równie nieudolna jak poprzednia. Może jedynie bardziej cywilizowana ;)
Na koniec co do mechanizmów społecznych. Akurat w tym środowisku gdzie jak było już kilka przykładów, że ktoś miał fajne trafienie i został wyzwany od hien" itp raczej mechanizmy stadne nie działają.
Już kiedyś pytałem tutaj Armanda skąd taka cena za dominatora, skoro jego zasięg podany na stronie delikatnie tylko przewyższa kanarka ale do tej pory nie odpisał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draven, znam trochę Armanda i zapewniam Ciebie że nie robi wykrywaczy dla siebie i nie zatrudnia pracowników z dobrego serca, tylko dlatego że ma klientów na swoje wyroby. I na Domiantora też. Forum nie jest reprezentatywne, a forum Odkrywcy nie stanowi tu wyjątku, wręcz przeciwnie. Przeceniasz zasięg i siłę oddziaływania tego miejsca.

Dominator jest luksusową wersją" Prospectora, i to też nie jest żadną tajemnicą. Są ludzie którzy kupują samochody w wersji podstawowej i są tacy, którzy muszą mieć wszystkie fabryczne dodatki, modyfikacje, i usprawnienia, choć za te same pieniądze mieliby auto klasy co najmniej o punkt wyższej. I co w tym dziwnego?

Większość początkujących zachwala sprzęt zaraz po kupnie a niejednokrotnie jeszcze i przed, ponieważ w ten sposób utwierdzają się w przekonaniu, ze dokonali dobrego wyboru. Tak działa ludzki mózg i jest to świetnie znana psychologom prawidłowość.
To, że akurat sylwekkrawczyk nie ma większego pojęcia o wykrywaczach na rynku, nie zabrania mu opisywania swoich spostrzeżeń, tym bardziej że robi to w sposób względnie wyważony. Nie wiem po co, widać ma taka potrzebę. Ale przecież wolno mu.

Nie wietrzę w każdym użytkowniku agenta sprzedawcy. Największa sieć cichych dystrybutorów ma Rutus. Wszyscy są zainteresowani sprzedażą i prowizją, więc tu bym raczej poszukiwał kretów" na forum. Armand, o ile mi wiadomo, sam sobie radzi ze sprzedażą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście oczekuję ze strony użytkowników Dominatora2 wyników z poszukiwań czy choćby testów...
Mam także pytanie do Was - Dominator2 zasługuje bardziej na miano monetkowca czy lepiej radzi sobie z ,,militarką,,?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za drugi post z rzędu.
Jeżeli już była mowa o wystawianiu opini na temat firmy Armand to i ja wspomnę ze swojej strony słówko...
Użytkownicy którzy twierdzą iż opinie pozytywne w stosunku do tej firmy to wynik reklamy czy namówień ze strony producenta - są poprostu w błędzie. Miałem ostatnio okazję zakupić już 5 przedmiot wspomnianej firmy z czego jedna z nich to wykrywacz, i stwierdzam iż pozytywne komentarze nie biorą się bez podstaw. Fantów z Prospectorem wybrałem bardzo dużą ilość, jego zmiana to wynik czystej chęci posiadania wykrywacza z innymi możliwościami. Opis był zgodny z tym co wykrywka wyciskała z siebie w terenie. Ci którzy posiadają Dominatora2 i są z niego zadowoleni, zapewne potwierdzą moją pozytywną opinię co do znakomitej jakości wykonania czy samej obsługi klijenta. Przedmioty które nie są w dziale wykrywaczy takżę były warte zakupu jak choćby oryginalny pokrowiec na drobnicę ARMAND czy saperka armii szwedzkiej...
Jest tylko i wyłącznie moja opinia i nie namawiam nikogo do jej podzielania.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,
od kilku dni nie mogłem zalogować się na forum, stąd brak mojej obecności,ale jak widzę dyskusja zostałe sprowadzona na właściwe tory.
Ze swojej strony chcę jedynie dodać,że;
- nie widzę nic złego w zamieszczaniu zdjęć Dominatora 2,
Wątek jest na temat Dominatora - więc i fotki chyba są na temat, nieprawdaż?
- kupując Dominatora 2 nastawiłem się na plus, bo wizualnie i osiągami ten sprzęt mi odpowiadał. Tak jak każdy ma możliwość wyboru - ja też z tego skorzystałem,a to że dzielę się wrażeniami po zakupie - to zarzut?
-w swoich opiniach(niektórzy)-podajecie ,że na forum jest bardzo mało użytkowników sprzętów Armanda... no jeśli tak życzliwie" nas przyjmujecie na tym forum - to wcale się nie dziwię,że koledzy wolą zająć się innymi sprawami niż forumową aktywnością.
Osobiście też się nad tym zastanawiam- co już wcześniej napisałem... rozumiem ,że ani mnie, ani Wam żal z tego powodu nie będzie...
A podejrzenia o krypto-reklamę to śmiech na sali...
- cena Dominatora 2. jest jaka jest. Odpowiada - biorę, nie odpowiada - nie biorę. I już... można trochę ponegocjować, i czy kupuję to ja czy Ty - przecież oferta Armanda jest skierowana do klienta- ogólnie, a nie imiennie.
A moja broszura informacyjna ... hm, ja przed zakupem właśnie takich informacji szukałem i nie znalazłem,- stąd moje wrażenia i wstępne oceny zamieszczone na tym wątku. Jeśli nie są na temat- niech admin je usunie , ale niech tą samą miarą potraktuje wszystkie nasze wypowiedzi. Ciekawe , które wypowiedzi pozostaną ?
Nie zarzucajmy się krytyką i negacją dla samej negacji.

Kończąc ,wątek jest o Dominatorze ,Dominatorze 2 - i tego się trzymajmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon,

Piszesz aby dać na luz... no to wyluzuj i sam nie zaczynaj od początku.
Były wypowiedzi dot. moich postów - odpowiedziałem. Odpowiedziałem, także po to aby zakończyć temat i spór -ale Ciebie on nie dotyczył.
Kolegów,
których moja odpowiedz dotyczyła- Panowie, bez urazy.
Jeśli się ze sobą nie zgadzamy -Zostańmy przy swoich ocenach i opiniach i przy temacie tego wątku.
Egon. Masz coś do powiedzenia o Dominatorze ?
No to napisz- jestem ciekaw Twojej, merytorycznej wypowiedzi- jako młodszy stażem na tym forum i nowicjusz w temacie poszukiwań przy użyciu wykrywacza metali.

A wątek jest o Dominatorze, Dominatorze 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka ze strony Armanda:
3. Bądź aktywny na forach internetowych o tematyce poszukiwań skarbów i dyskutuj w wątkach dotyczących wykrywaczy metali Armand. To ważne. Nie dajmy się trollowaniu z for internetowych!"
To rozkaz, prośba czy co?
W szołbiznesie" jest pewna zasada: Nie ważne jak się o kimś/o czymś mówi. Ważne, że się mówi...
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.dariusz.01
ponad 2 lata temu zaapytalem sie o Dominatora-zero reakcji.Pytalem z czystej ciekawosci.Niestety nawet producent nie raczy odpisac,a teraz lawina postow,i klony pewnego uzytkownika...

pozdrawiam egon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon 10.
Co widzisz złego w tym że użytkownicy opisują jak się sprawuje ich wykrywacz , dodają fotki opisują co znaleźli wielu czyta te posty z ciekawością. Nie ma co od razu pisać że to krypto reklama bo obraża się tych użytkowników .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon,
tej wiedzy nie miałem.
Jak widzisz czasy się zmieniają i ludzie też.
Ja jestem pozytywnie zaskoczony reakcją Armanda na moje pytania, szybkimi i na temat.
Stąd m.in. mój wybór padł na Dominatora 2.
A kiedy już poznam ten sprzęt , może o tym cokolwiek napiszę - ale ciągłe polemiki naprawdę są męczące i nic nie wnoszą do samego tematu.
pozdrawiam,
darek b-ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eastlegion,
odpowiem Ci ,że tego tekstu nie czytałem.
Czytam to co dotyczy sprzętu i jego funkcjonowania...itp.
Moja aktywność wynika z czegoś całkiem innego - napisałem to już wyżej i nie raz .
To po pierwsze.

Po drugie - nie mam w zwyczaju płacić kasy za towar- czytaj wykrywacz i jeszcze za tą swoją kasę robić komuś klakę na forum Odkrywcy, czy gdziekolwiek indziej!
Natomiast jeśli jestem z zakupu - wykrywacza zadowolony( na tym etapie swojej przygody z Dominatorem 2.)-
to chyba mam prawo o tym napiasć ?!
Przecież ja nie mówię nikomu co i gdzie ma pisać?
Widziałeś mnie latającego po tematach i krytykującego dla samej krytyki ?

Jest to moja ocena - ok.subiektywna, ale uczciwa.
Jeśli obsługa w firmie Armand - jest ok. to mam to napisać, czy jechać po nich - bo tak Wy robicie ?
A ta zachęta do aktywności- nawet jeśli ma ...podtekst to Armand nie kryje się z tą prośbą- jak Ty sam zauważyłeś... a ja nie zauważyłem- niestety.
Widać,że każdy z nas szuka czegoś innego u Armanda.

Na dziś jestem zadowolony z Dominatora 2 i obsługi w firmie Armand.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas,
sorry ale mimo,że odpowiadam na Twoją prośbę nie czuję się jej adresatem.
Nie ja zaczynam kłótnię, ale też nie pozwolę sobie na siedzenie cicho jak po mnie jadą ... jakieś oszołomy.
Nie mam nic przeciwko czerwonej kartce dla mnie, bo jeszcze jeden wpis tego imnego.." , a napewno odpowiedzią na nią zasłużę.
Gdyby dane były jawne - napewno by się gość zastanowił co klepie na forum i nie obrażał innych.
Armand - sorry, ale rób dalej swoje !


Informacje zwrotne o sprzęcie,w moim użytkowaniu napewno otrzymasz.
pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po jakiego gwinta się tak Panowie sprzeczać? Będzie pełny sezon na wykopki to darek pójdzie z Dominatorem a jeżeli komuś nie podobają się fotki posty czy Bóg wie tam jeszcze co, to nie musi tego w ostry sposób ciskać, tylko zachować dla siebie i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.
Chyba nikt mnie nie podejrzewa,że kupiłem wykrywacz (za prawie 2tyś.zł) tylko po aby wisiał na ścianie i aby zaprezentować na forum jego fotki ?!
A praktyka przyjdzie z czasem i nie potrzebuję tutaj ponagleń od krytykantów !
Informacje o moich uwagach dot. sprzętu - otrzyma w pierwszej kolejności Producent, bo widzę że forumowiczom nie są one ( w większości ) potrzebne .
Ci wszystkowiedzący - jak nazwa wskazuje wiedzą wszystko ...
Koledzy.
Liczyłem na wsparcie przy jego zakupie- otrzymałem docinki i uszczypliwośći. Teraz, gdy prezentuję Dominatora 2. bezpośrednio po zakupie- oprócz paru kolegów , pojawia się grupa atakujących mnie i krytykujących moje wpisy w sposób jaki nie powinien tu mieć miejsca.
Uważam bowiem,że jeśli nie potrafię komuś pomóc - to nie wchodzę w dyskusję. To chyba jest cel tego forum ,
Niektórzy jednak zakładają tu ciągłą negację i krytykę wszystkiego co ktoś dobrze napisze o wykrywaczach Armanda. Nie pomagają ataki na Armanda - no to atakują piszącego; a może się wkurzy i odpuści to pisanie ?!
Jaki cel mają te ataki ?
Przecież to jest chore !

Wątek jest o Dominatorze, a nie pt. Totalna krytyka dla niej samej i wszuystkiego co jest wokół.
Niektórzy nie potrafią jednak pisać na temat, czego uczą już w podstawówce...
No cóż, bawcie sie nadal , aż trafi swój na swego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też to dziwi. od 2 lat kiedy odwiedzam to forum niektórzy koledzy zawsze jadą armanda dla samego faktu. znajomy ma armanda od 5-6lat i jest zadowolony. Dariusz prosta sprawa jest-olej to i pisz dalej o sprzęcie bo ja np. mam teraz garetta ale nad dominatorem się zastanawiam. a Twoje uwagi na pewno jeśli nie mi to komuś innemu pomogą w wyborze. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisze może w końcu jak się Armand w terenie spisuje? Chętnie dowiedziałbym się jak jest ze stabilnością i szybkością tego wykrywacza, jak działa dyskryminacja, czy nadaje się na militarkę, a do tej pory czytam bezowocną i daremną dyskusję kto kogo reklamuje, może dowiemy się jeszcze kto z kim sypia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie