Skocz do zawartości

fotki z lasów


greku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tylko te twoje fotki greku trzymają mnie w dobrym stanie psychicznym biorąc pod uwagę tą pogodę i niemożność kontynuowania własnych poszukiwań, nie mniej jednak ogromny szacunek dla ciebie za fanciki, wrzuć coś jeszcze podbuduj nas troszkę w te zimowe długie wieczory, co by nacieszyć oko. Jak widzę miejscóweczka na prawdę pierwsza klasa. Linia frontu czy jakieś rozbrojenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, fotki faktycznie moje, czasami coś wrzucam na to forum.
Miejscówka czy linia frontu, generalnie i to i to, jeżdzimy wszędzie gdzie się da, chociaż cokolwiek znależć jest ciężko, to akurat żadna tajemnica.
Fotek tarczy po wyczyszczeniu brak bo to znajdka kolesia z ubiegłej zimy, łyżka zaś leży gdzieś w muzeum" w gablocie ale raczej nie ma na niej napisu Grudziądz, choć przy okazji mogę sprawdzić.
Dla ogrzania wątku w ten zimy wieczór dorzucę jakąś letnią fotkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregu jak widzę tylko że ty coś dodajesz serce mi mocniej bije a w nocy nie mogę spać bo śnią mi się ciekawe fanty takie jak twoje

najlepszego w nowym roku i żeby ci szczęście dalej tak dopisywało jak teraz a nawet bardziej dawaj więcej fot tych rzeczy co znalazłeś bo naprawdę są piękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Greku , super fanty!!! Widzę,że latasz z PROxima,te wszystkie fanty to tym detektorem wyciągnięte????I jak możesz to napisz, czy joko doświadczony poszukiwacz,jesteś zadowolony z tej piszczałki??? Daż Bór tadeks6.


Ps: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU, I JAK NAJWIECEJ FANTÓW!!!!(-:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzięki za życzenia, ze swojej strony Wszystkim Spokojnych Świąt, Wesołego Nowego Roku i najważniejsze połamania łopaty w nowym sezonie.
Co się tyczy Proximy to według mnie rodzaj wykrywki nie ma zasadniczego znaczenia. Jeżeli się ajdzie" na fanta to każdy sprzęt pokaże, pewnie, że im lepszy tym fajniej. Rutus za swą cenę zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie