Skocz do zawartości

DOM ZŁY


wolfik1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi dla odmiany film się nie podobał."

To dobrze bo byłoby podejrzane gdyby wszyscy byli nim zachwyceni,ja obejrzałem w minioną sobotę film po raz trzeci i muszę przyznać ze podobał mi się bardziej niż poprzednio.

Wyłowiłem o wiele więcej smaczków" niż poprzednio , myślę że jak wyjdzie na DVD to obejrzę go jeszcze parę razy i dopiero tak do końca poznam prawdę której nie ma..."

To nie jest komedia romantyczna po obejrzeniu której zapomina się jej tytuł ale film który odciśnie piętno na polskiej kinematografii ostatniego 20-lecia.

Myślę że łatwiej będzie ten film zrozumieć osobom które pamietają PRL niż urodzonym po jego upadku dla których to na szczęście bajka o żelaznym wilku.

Poczkaj na DVD i obejrzyj ponownie a zmienisz zdanie...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mi się podobał, nie ma co się czepiać szczegółów. Wolicie oglądać kolejny shit: kochaj nie kochaj, a może się zaprzyjaźnij", kochaj po raz ósmy"???

Muzyka była trochę dziwna", ale nawet pasowała. Warto obejrzeć.


Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfik1 ma rację. Teraz wszystko leci na komercję. A film który naprawdę jest ciekawy w naszym kraju staje się niszowy. Ja urodziłem się po upadku, ale nie odebrałem tego jako bajki, a raczej jak coś prawdziwego, realnego.


Sorry, że nie wszystko w jednym poście.

Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
fantastyczny film, wręcz ocieka brudem, smrodem i bimbrem.
Historia świetna, klimat początku lat 80tych oddany niesamowicie, wnętrze GS obudziło wspomnienie koszmaru czekania w kolejce po buty, dokładnie tak samo to wyglądało.
No i te machloje w PGR i cukrowni, właśnie na takich zadupiach przekręty towarzysze robili i byli bezkarni.
pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie