Skocz do zawartości

Zamość,Tomaszów Lubelski co w trawie piszczy cz.3 !!


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
no tak kiedys łaziłem tam gdzie był ten reportaz bo trz słyszałem otym od miejscowych ale wszystko inne sie trafiało tylko nie to a tu taki fart i ti przez kogo hehe jednak dobrze sie stało ze był ktos madry co wiedział z czym to sie je i sie stało tak jak sie stało pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no brak słów facet teraz sie przestraszy" , o i sa teraz dwie mozliwosci nie będzie więcej nic szukał albo kupi se druga wykrywke i dalej będzie prowadził poszukiwania a wiem z tego co czytam na róznych forach ze tacy ludzie bo napewno był to hobbysta nie zaprzestanie poszukiwań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tomaszowskie: Policyjny dozór za artyleryjski pocisk

Zarzut nielegalnego posiadania amunicji usłyszał 46-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów. Prokurator zastosował wobec Waldemara K. poręczenie majątkowe i dozór policji.
Pociskiem zajęli się saperzy

Przypomnijmy, że mężczyznę wydał 21-letni kolega, który pomagał mu pozbyć się znalezionego kilka dni wcześniej w lesie pocisku artyleryjskiego.

Zadzwonił na policję i opowiedział o tym, że widział, jak ktoś przy drodze Suszów–Liski wyrzucił z samochodu niewypał.

Pociskiem zajęli się saperzy, a policjanci postanowili dokładnie przepytać świadka zdarzenia. 21-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów, który miał w organizmie 3 promile alkoholu, plątał się w szczegółach, a w końcu przyznał, że razem z 46-latkiem pozbyli się pocisku.

Ustalono, że Waldemar K. znalazł go kilka dni wcześniej w lesie i przytaskał go na podwórko. Gdy w końcu zdał sobie sprawę z zagrożenia, postanowił się go pozbyć.

O pomoc poprosił kolegę, którego po wszystkim zaczęło gryźć sumienie.
Waldemarowi K. grozi do 8 lat więzienia.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091105/ZAMOSC/692896924

Co to za pocisk - wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie