huk 100 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 prosiliśmy cie o awers -zero odzewu -prosiliśmy cie o wymiary zero odzewu
huk 100 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 ta Polska ma wymiary ok.64mm x 42mm - identyfikuj sobie sam -widzę że jesteś mniej zainteresowani niż my
huk 100 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 pazury nie moje :):):) pas był deko pod pruty - żebyś nie myślał że tak sie poświęcamy dla ciebie :):):) -pozdro
kowalinho Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Huku - polskich modeli klamer dwubolcowych od pasów typu oficerskiego było właściwie tyle, ile wzorów samych pasów, czyli sporo. To, że akurat nie trzyma wymiarów Twojej od Twojego pasa wczesnego wzoru, nic nie przesądza :-)
fx73 Posted July 24, 2009 Author Posted July 24, 2009 Podaje wymiary wysokość 5cm i 5mm szerokość 4 cm metal mosiądz sprzączki zawijane
huk 100 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 ???? daj fotki awersu -pozdro http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=139904#139904
huk 100 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 tak- kowalinho ale poprzeczka jest prostokątna lub kwadratowa -a u niemieckich tych które ja mam są okrągłe -pozdro
fx73 Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 klamerka nie posiada zadnej sygnaturki jest mosiężna
fx73 Posted July 24, 2009 Author Posted July 24, 2009 witam sorry ze nie dałem foto awersu i wymiarów ale wybaczcie po pierwsze małe dzieci praca itp dzięki za pomoc ostatnie foto klamerki jest identyczne z moją znalazłem ją na pozycjach z 1 wś Pozdrawiam
Question
fx73
co to za kamerka prosze o info
12 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.