zmija Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Witam. Proszę o weryfikację oryginalności tego medalu. Dzięki
Pablo.wpl Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Mogę się mylić ale to jakaś korpusówka, poza tym mam wrażenie że gdzieś widziałem już ją, ale nie wiem gdzie, dzisiaj też znalazłem pare monet z tego okresu
zmija Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 ...zokresu II wojny świat.? Nie bardzo rozumiem...
Graudenz 18 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Odznaka za rany link poczytaj sobie http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=210664
zmija Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Wiem,że to odznaka za rany. Chodzi mi o to czy jest autentyczna:-)
Luftlander Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Raczej kopia z tyłu za bardzo nie staranne wykonanie.
8total4 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 kopia, ewidentnie niechlujnie oszlifowany odlew..te chropy na powierzchni, jak by była malowana farbą z wiórkami, pistoletem ;)pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.