Lorus Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Witam, nie wiedziałem gdzie to wrzucić to daję na główne. Pozsiada ktoś zdjęcia motocyklistów na takich pociskach jak: SHL WFM CZ Jawa WSK MZ Panonia ... Z góry dzięki za odpowiedz. Jeśli zły dział niech mod gdzieś to wrzuci ale nie usuwa. Pozdrawiam
Catadero Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 ...na takich pociskach jak: SHL WFM CZ Jawa WSK MZ Panonia ..."Z tym określeniem się w zasadzie zgadzam, ale myśmy określali je jako potrzaski", hi :->C.
Lorus Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 Belba, dzięki, chodzi mi o jak najwierniejsze odtworzenie jeźdźca SHL i CZ 175, a twoje fotki pokazują dużo szczegółów. Pozdrawiam
dudzin Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Nie znam się na motorach, więc nie wiem czy te na fotkach są odpowiednie, jednak wrzucam parę fotek.Nr 1
belba Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Motor trochę innej marki ale motocyklista jak najbardziej z PRL
RYBEK Posted July 23, 2009 Posted July 23, 2009 Lorus fotka nr2 to chyba była zrobiona w dziale pojazdów prototypowych ,bo obok stoi chyba prototyp małej osobówki (gacek albo popularny?)
Lorus Posted July 23, 2009 Author Posted July 23, 2009 RYBEK zgadza się, to GACEK prototypowy samochód dla niepełnosprawnych ze Świdnika. Pozdrawiam
wolfik1 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 a tutaj rekonstruktor chyba z Opola w wersji lotna" czyli drogówka MO, trzeba przyznać że imponujący zestaw...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.