Jump to content

Zdjecia motocyklistów z PRL


Recommended Posts

Posted
Witam, nie wiedziałem gdzie to wrzucić to daję na główne. Pozsiada ktoś zdjęcia motocyklistów na takich pociskach jak: SHL WFM CZ Jawa WSK MZ Panonia ... Z góry dzięki za odpowiedz. Jeśli zły dział niech mod gdzieś to wrzuci ale nie usuwa. Pozdrawiam
Posted
...na takich pociskach jak: SHL WFM CZ Jawa WSK MZ Panonia ..."
Z tym określeniem się w zasadzie zgadzam, ale myśmy określali je jako potrzaski", hi :->
C.
Posted

Belba, dzięki, chodzi mi o jak najwierniejsze odtworzenie jeźdźca SHL i CZ 175, a twoje fotki pokazują dużo szczegółów. Pozdrawiam

Posted
Lorus fotka nr2 to chyba była zrobiona w dziale pojazdów prototypowych ,bo obok stoi chyba prototyp małej osobówki (gacek albo popularny?)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information