jerzydom Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Znalazłem w lesie na głębokości około 25 cm. Mężczyzna pali fajkę, w ręku trzyma żaglowiec, z jego lewej strony wiatrak, z prawej drzewa, z fajki unosi się dym. Druga strona gładka.Z góry dzięki wszystkim za pomoc w indentyfikacji
Swiety82 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Symbolizuje nieznajomość regulaminu i pierwsze ostrzeżenie.
Question
jerzydom
Znalazłem w lesie na głębokości około 25 cm. Mężczyzna pali fajkę, w ręku trzyma żaglowiec, z jego lewej strony wiatrak, z prawej drzewa, z fajki unosi się dym. Druga strona gładka.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc w indentyfikacji
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.