GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Witam,Gdzie znajdowały się sygnatury na skrzynce na amunicję do emgiety? Ja znalazłem tylko te pod zapięciem, po obu stronach:Patr.kast. 41f M.G.Pozdrawiam!
GeneralRemek Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 To to ja też widziałem, ale cóż z tego, jak nie wiem gdzie są te sygnaturki...
GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Z tego co mi wiadomo, to takie bez bić były polskie...Pzdr.!
GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Kol. Frozzer, jakbyś mógł mi przesłać fotki bić tego właśnie wzoru.Pozdrawiam!
GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Witam,Gdzie znajdowały się sygnatury na skrzynce na amunicję do emgiety? Ja znalazłem tylko te pod zapięciem, po obu stronach:Patr.kast. 41f M.G.Pozdrawiam!
Frozzer Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 były jeszcze od góry pod rączką do przenoszeniaznajdował się tam kod producenta, data (lub jej skrót) oraz odbiór wojskowy WaA
Frozzer Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 nie mam teraz aparatu, ale znalazlem w necie zdjecia takiej skrzynkihttp://www.aukcjoner.pl/gallery/001221708-.html#I6
GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Dzięki wielkie. Swoją znalazłem na złomie, niestety na dekielku jest zardziewiała, i nawet po doczyszczeniu (niedokładnym jednakże) nic się nie pokazuje. Cóż, spróbuję inną metodę.
GeneralRemek Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Ah, i czy kol. Frozzer posiada może ów skrzynkę z biciami?Pozdrawiam!
f35jsf Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Tylko na jednej z moich skrzynek dopatrzyłem się bić na wieku. A reszta nie wiem, albo mam słaby wzrok albo nie ma tam nic:)Pozdrawiam.
Question
GeneralRemek
Gdzie znajdowały się sygnatury na skrzynce na amunicję do emgiety? Ja znalazłem tylko te pod zapięciem, po obu stronach:
Patr.kast. 41f M.G.
Pozdrawiam!
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.